У Борисполі найменша явка на повторних місцевих виборах – трохи більше 13%

У Борисполі найменша явка на повторних місцевих виборах – трохи більше 13%

Найвища у Новгород-Сіверському – понад 25%

У Борисполі найменша явка на повторних місцевих виборах – трохи більше 13%
Фото: Укрінформ

Центральна виборча комісія оприлюднила інформацію про явку на повторних місцевих виборах, що відбуваються в трьох українських містах. Відповідні цифри ЦВК опублікувала у фейсбуці.

Станом на 13:00 явка на повторних місцевих виборах у Броварах (Київська область) становить 20,30%, у Борисполі (Київська область) – 13,05% та у Новгород-Сіверську (Чернігівська область) – 25,4%.

Нагадаємо, 17 січня в Броварах, Борисполі та Новгороді-Сіверському відбувається повторне голосування на виборах мерів.

Бориспільська міська ТВК призначила повторні вибори міського голови 24 листопада. У Борисполі переможець виборів голови місцевої ОТГ Анатолій Федорчук помер від COVID-19 28 жовтня 2020 року, ще до оголошення офіційних результатів виборів. Він був мером Борисполя з 2006 року.

На виборах мера Новгород-Сіверського в Чернігівській області переміг чинний голова міста Олег Бондаренко. 29 жовтня стало відомо, що політик помер від коронавірусу.

Перевибори мера та міськради у Броварах міська ТВК призначила 23 листопада, після того, як 9 листопада Київський окружний адміністративний суд визнав вибори в цьому місті такими, що не відбулися. Апеляційний Суд 11 листопада підтвердив це рішення.

Місцеві вибори відбулися в Україні 25 жовтня.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло