Полтавська газонафтова компанія у 2020 році скоротила обсяги видобутку газу на 15%

Полтавська газонафтова компанія у 2020 році скоротила обсяги видобутку газу на 15%

Причиною стало падіння цін

Полтавська газонафтова компанія у 2020 році скоротила обсяги видобутку газу на 15%
Фото:

У 2020 році СП «Полтавська газонафтова компанія» (СП ПГНК) скоротила обсяги видобутку газу на 15% та на 5%  нафти та конденсату у порівнянні із показниками 2019 року. Про це йдеться в пресрелізі компанії.

«Обсяги видобутку газу за дванадцять місяців 2020 року склали 238,9 млн м³, нафти та конденсату – 45 600 тонн», – звітує компанія.

Причиною скорочення є падіння цін на нафту й газ.

«У 2020 році наша компанія, як і економіка в цілому, зіштовхнулася з серйозними викликами: рекордне падіння цін на вуглеводні як наслідок пандемії коронавірусу та Великого Локдауну, вплинуло на зниження бізнес-активності та падіння попиту на вуглеводні.

В умовах локдауну та колапсу цін на нафту та газ, JKX та ПГНК оперативно застосували антикризову стратегію. Завдяки оперативності в прийнятті рішень та професійній команді, нам вдалось зберегти ліквідність компанії. У першу чергу ми зменшили операційні витрати та скоригували амбітні плани по програмі робіт. У результаті першого, отримали близьку до передкризової маржинальність, що є реальним показником роботи компанії, у результаті другого, логічно, до зменшення виробничих показників», – прокоментував Віктор Гладун, СЕО JKX Oil&Gas, материнскої компанії СП ПГНК», – розповідає компанія.

Водночас ПГНК нагадує, що у 2019 році підприємство збільшила видобуток газу на 55% та на 41% – нафти та конденсату.

Як повідомлялося раніше, Полтавська ГНК відкрила лабораторію з перевірки скрапленого газу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті