Закон про накопичувальну пенсійну систему можуть прийняти у 2021-му — Шмигаль

Закон про накопичувальну пенсійну систему можуть прийняти у 2021-му — Шмигаль

Він вважає неприйнятним, що за 30 років незалежності цього так і не було зроблено

Закон про накопичувальну пенсійну систему можуть прийняти у 2021-му — Шмигаль
фото: facebook.com/dshmyhal

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розраховує, що закон про введення в Україні накопичувального рівня пенсійної системи буде прийнятий вже у 2021 році. Про це він повідомив в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».

«Ми з Міністерством соціальної політики повністю розробили стратегію введення накопичувальної пенсійної системи. Ми її обговорили й узгодили всі нюанси з профільним комітетом Верховної Ради. Зараз це питання знаходиться в законодавчій площині», – заявив Шмигаль.

Прем'єр підкреслив, що Україна потребує введення накопичувальної пенсійної системи та вважає неприйнятним, що за 30 років незалежності цього так і не було зроблено.

«Відповідний проєкт закону підготовлений, будемо просити парламентаріїв прийняти його якомога швидше, щоб цього року ця накопичувальна пенсійна система була введена», – додав Шмигаль.

Раніше, у травні 2020 року, Шмигаль допускав введення накопичувального рівня пенсійного системи до 2021 року.

Раніше міністр соцполітики заявила, що накопичувальна пенсійна система у 2021 році не запуститься.

Лазебна вважає, що питання не в тому, аби створити лише обов’язкову накопичувальну систему. Мова про баланс двох систем, що знівелює ризики. Накопичувальна система незалежна від демографії, але піддається фінансовим ризикам, солідарна – навпаки, тому найстійкіші у світі пенсійні системи, які мають обидві ці складові.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло