Мінстратегпром хоче отримати в управління «Інститут титану»

Мінстратегпром хоче отримати в управління «Інститут титану»

Це підприємство збиткове

Мінстратегпром хоче отримати в управління «Інститут титану»
Ілюстративне зображення
Фото: ELEVATE/Pexels

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості хоче отримати в управління пакет акцій ПАТ «Інститут титану» та виключити його з переліку об’єктів, що підлягають приватизації. Про це йдеться у відповіді Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості на пропозицію народного депутата Сергія Тарути передати Інститут Мінстратегпрому, яку оприлюднила експертна організація StateWatch.

«Водночас пропонуємо вам звернутись до прем’єр-міністра України з проханням доручити відповідним центральним органам виконавчої влади опрацювати питання виключення ПАТ «Інститут титану» із переліку об’єктів, що підлягають  приватизації, а також передачі пакету акцій підприємства в управління Мінстратегпрому» – запропонував в листі Сергію Таруті заступник міністра Віталій Немілостівий. 

Мінстратегпром хоче отримати в управління «Інститут титану»

У листуванні Мінстратегпрому з Тарутою йдеться про те, що міністерство підтримує пропозицію нардепа щодо виключення ПАТ «Інститут титану» із переліку об’єктів, що підлягають приватизації та передачі пакету акцій підприємства в управління Мінстратегпрому «з метою створення потужної науково-технічної підтримки державної програми реорганізації та модернізації титанової галузі в Україні».

«Останні фінансові показники ПАТ «Інститут титану» невтішні і датовані третім кварталом 2019 року. Тоді Інститут задекларував 2,3 млн грн збитків. Про низький рівень ефективності роботи ПАТ «Інститут титану» також свідчать дані, наведені у звіті Державної аудиторської служби за результатами проведення фінансового аудиту підприємства за 2015-2017 роки та I півріччя 2018 року. За вказаний період фінансовим результатом підприємства був чистий збиток. У 2015 році він склав 5,76 млн грн, у 2016 – 331 000 грн, у 2017 – 2,94 млн грн, а за I півріччя 2018 – 2,95 млн грн», – додали в StateWatch.

Раніше повідомлялось, що міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський запропонував передати «Антонов» та ще 5 авіапідприємств Мінстратегпрому, а також Павлоградський хімічний завод, Державний науково-дослідний інститут інформатизації та моделювання економіки та Український центр «Безпека».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло