Мінстратегпром хоче отримати в управління «Інститут титану»
Це підприємство збиткове

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості хоче отримати в управління пакет акцій ПАТ «Інститут титану» та виключити його з переліку об’єктів, що підлягають приватизації. Про це йдеться у відповіді Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості на пропозицію народного депутата Сергія Тарути передати Інститут Мінстратегпрому, яку оприлюднила експертна організація StateWatch.
«Водночас пропонуємо вам звернутись до прем’єр-міністра України з проханням доручити відповідним центральним органам виконавчої влади опрацювати питання виключення ПАТ «Інститут титану» із переліку об’єктів, що підлягають приватизації, а також передачі пакету акцій підприємства в управління Мінстратегпрому» – запропонував в листі Сергію Таруті заступник міністра Віталій Немілостівий.

У листуванні Мінстратегпрому з Тарутою йдеться про те, що міністерство підтримує пропозицію нардепа щодо виключення ПАТ «Інститут титану» із переліку об’єктів, що підлягають приватизації та передачі пакету акцій підприємства в управління Мінстратегпрому «з метою створення потужної науково-технічної підтримки державної програми реорганізації та модернізації титанової галузі в Україні».
«Останні фінансові показники ПАТ «Інститут титану» невтішні і датовані третім кварталом 2019 року. Тоді Інститут задекларував 2,3 млн грн збитків. Про низький рівень ефективності роботи ПАТ «Інститут титану» також свідчать дані, наведені у звіті Державної аудиторської служби за результатами проведення фінансового аудиту підприємства за 2015-2017 роки та I півріччя 2018 року. За вказаний період фінансовим результатом підприємства був чистий збиток. У 2015 році він склав 5,76 млн грн, у 2016 – 331 000 грн, у 2017 – 2,94 млн грн, а за I півріччя 2018 – 2,95 млн грн», – додали в StateWatch.
Раніше повідомлялось, що міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський запропонував передати «Антонов» та ще 5 авіапідприємств Мінстратегпрому, а також Павлоградський хімічний завод, Державний науково-дослідний інститут інформатизації та моделювання економіки та Український центр «Безпека».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].