Захворіло у світі
117,164,167
Померло у світі
2,600,504
Вилікувалось у світі
66,375,679
Захворіло в Україні
1,410,061
Померло в Україні
27,204
Вилікувалось в Україні
1,199,229
У смартфони Honor після розриву з Huawei знову повертається Google

У смартфони Honor після розриву з Huawei знову повертається Google

Це значно підвищить інтерес до продукції китайської компанії

У смартфони Honor після розриву з Huawei  знову повертається Google
Фото: Ng Han Guan / AP

Сервіси Google знову з'являться на смартфонах китайського бренду Honor, пише «Комерсант»: це пов’язано з тим, що Honor відокремився від підсанкційної Huawei і зможе зміцнити позиції.

Honor готує нову лінійку пристроїв з підтримкою сервісів Google – вони можуть з'явитися на ринку вже навесні 2021 року, кажуть співрозмовники видання. У нових смартфонів не буде магазину додатків Huawei AppGallery, зате буде підтримка сервісів Google.

Google перестав співпрацювати з Honor і Huawei після того, як влада США внесла останню компанію в «чорний список» і заборонила американському бізнесу з нею співпрацювати.

Huawei довелося продати Honor спеціально створеній Shenzhen Zhixin New Information Technology Co. і розділити продажі пристроїв. Як пише видання, 13-14 січня сайт Huawei, на якому в тому числі були представлені смартфони Honor, не працював, а 15 січня моделі Honor зникли з сайту. Тепер смартфони цієї фірми представлені на окремому сайті бренду Honor.

Джерело видання повідомляє, що розрив з Google похитнув позиції Honor, продажі його продукції значно просіли.

Тепер же інтерес до смартфонів китайського бренду може знову вирости, прогнозує аналітик Mobile Research Group Ельдар Муртазін. При цьому позиції самого Huawei можуть похитнутися.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті