Захворіло у світі
113,459,829
Померло у світі
2,518,393
Вилікувалось у світі
64,026,286
Захворіло в Україні
1,342,016
Померло в Україні
25,893
Вилікувалось в Україні
1,168,321
Нацкомісія з енергетики знизила тарифи на розподіл газу

Нацкомісія з енергетики знизила тарифи на розподіл газу

Вартість розподілу не перевищує 1,79 грн

Нацкомісія з енергетики знизила тарифи на розподіл газу
Фото: pixabay.com

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), схвалила зниження тарифів на розподіл газу для 14 облгазів. Відповідне рішення Комісія ухвалила на засіданні у вівторок, 19 січня.

Пониження стосується компаній, у яких тарифи були суттєво вищими, аніж у середньому по країні.

У більшості це невеликі облгази, у яких не спрацьовує економія на ефекті масштабу: ПрАТ «Гадячгаз», АТ «Закарпатгаз», АТ «Івано-Франківськгаз», ПрАТ «Коростишівгаз», АТ «Лубнигаз», ПрАТ «Мелітопольгаз», АТ «Миколаївгаз», АТ «Полтавагаз», ПрАТ «Тернопільгаз», АТ «Тисменицягаз», ПрАТ «Уманьгаз», АТ «Харківгаз», АТ «Чернівцігаз», ТОВ «Газовик».

Зниження склало 5%-30%, тарифи цих компаній тепер складатимуть 1,66-1,79 грн (без ПДВ).

Раніше прем'єр Денис Шмигаль анонсував, тарифи на розподіл газу на 2021 рік планують затвердити на рівні не вище 1,79 грн/куб. м.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті