Захворіло у світі
113,025,730
Померло у світі
2,507,803
Вилікувалось у світі
63,747,311
Захворіло в Україні
1,333,844
Померло в Україні
25,742
Вилікувалось в Україні
1,163,555
LG наполегливо відкидає чутки про вихід зі смартфонного бізнесу

LG наполегливо відкидає чутки про вихід зі смартфонного бізнесу

Аналітики вважають, що компанії слід переключитися на електромобілі

LG наполегливо відкидає чутки про вихід зі смартфонного бізнесу
фото Flickr

Тиждень тому в ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що LG Electronics думає вийти зі збиткового смартфонного бізнесу. Керівництво компанії в черговий раз спростувало чутки, які з'являються далеко не вперше. Однак галузеві джерела вважають, що зараз для LG саме час прийняти остаточне рішення з цього приводу, оскільки її ключовими напрямками тепер стали не смартфони, а побутова техніка і бізнес з випуску компонентів для ІТ і автомобільної промисловості, пише DailyComm.

LG завершила 2020 рік з рекордними фінпоказниками. Згідно з попередньою оцінкою, операційний прибуток LG повинty збільшитися на 31% і скласти $2,9 млрд. У виручці очікується зростання на 1,5%, до $57,7 млрд.

Хоча компанія ще не публікувала даних в розбивці по підрозділах (вони будуть оприлюднені в кінці місяця разом з інформацією про чистий прибуток), аналітики вважають, що основним драйвером бізнесу LG був підрозділ з випуску побутової техніки та кондиціонерів (Home appliance and Air solution, H&A). Смартфони залишаються збитковим напрямком, хоча втрати і знижуються.

Галузевий експерт, ім'я якого не наводиться, заявив журналістами The Korea Times, що присутність LG на ринку мобільних телефонів зменшилася настільки, що компанія перестала бути серйозним конкурентом для лідерів галузі, таких як Apple, Samsung і китайських брендів.

Між смартфонами Galaxy і LG може не відчуватися великої різниці, але коли мова заходить про сервіси і ПЗ, споживачів більше приваблюють розвиненіші екосистеми, такі як у Samsung і Apple, зазначив фахівець. Він також додав, що в умовах, коли Apple, Samsung і китайські вендори домінують на ринку, LG дуже важко заробити на цьому бізнесі, оскільки вона програє конкурентам.

Набагато більше перспектив для LG оглядачі бачать на таких напрямках, як випуск комплектуючих для електромобілів.

В кінці 2020 року LG Electronics і компанія Magna International оголосили про створення спільного підприємства з виробництва електричних двигунів, інверторів і бортових зарядних пристроїв. Інвестори з великим ентузіазмом відреагували на новини – акції LG подорожчали на 30%. Інвестори сподіваються, що в майбутньому компанія може стати постачальником комплектуючих для електромобілів Apple, вихід яких очікується в 2024 році.

Також повідомлялося, що LG відбере у Whirlpool звання найбільшого світового виробника побутової техніки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті