Торік Фонд соціального страхування виплатив 9,4 млрд грн

Торік Фонд соціального страхування виплатив 9,4 млрд грн

Страхові виплати отримують близько 200 000 людей

Торік Фонд соціального страхування виплатив 9,4 млрд грн
Фото: pixabay.com

Фонд соціального страхування України (ФССУ) за минулий рік виплатив 9,4 млрд гривень щомісячних виплат. Про це повідомляється на сайті ФССУ.

Зазначається, що середній розмір допомоги від ФССУ, яка компенсує потерпілому втрачений заробіток відповідно до відсотка втраченої працездатності (або членам його родини в разі смерті потерпілого), склав 3 840,30 грн за підсумками 2020 року. У порівнянні з 2019 роком сума допомоги зросла на 13,8%.

«Зокрема, зазначені щомісячні виплати упродовж 2020 року Фонд здійснював для 46 працівників закладів охорони здоров’я, яким встановлено стійку втрату працездатності внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19 і членам їх сімей у разі смерті медиків», – ідеться в повідомленні.

Загалом, щомісячні страхові виплати отримують понад 201 000 осіб.

У ФССУ нагадують, що розмір щомісячної страхової виплати визначається відповідно до ступеня втрати професійної працездатності та середньомісячної заробітної плати потерпілого перед настанням страхового випадку. При цьому максимальний розмір щомісячної страхової виплати не повинен перевищувати 10 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, на дату настання права на страхову виплату.

Як повідомлялося раніше, за перше півріччя 2020 року виплати за полісами ОСЦПВ в Україні зросли на 7%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті