Прокурор САП вдруге закрив справу Роттердам+
НАБУ оскаржить це рішення

Прокурор Спеціазілованої антикорупційної прокуратури (САП) Віталій Пономаренко вдруге закрив справу «Роттердам+». Національне антикорупційне бюро (НАБУ) планує оскаржити це рішення. Про це повідомляє НАБУ у твіттері.
«Прокурор САП Пономаренко вдруге закрив справу «Роттердам+». #НАБУ оскаржить це незаконне рішення», – йдеться у повідомленні.
Згодом у НАБУ повідомили, що готують скаргу щодо рішення прокурора САП про закриття справи.
«НАБУ готує скаргу на ім’я в.о. керівника щодо рішення прокурора Пономаренка про закриття справи «Роттердам+». Сподіваємося на оперативний розгляд», – додали в НАБУ.
У листопаді 2020 року ВАКС поновив слідство у справі Роттердам+.
Раніше прокурор САП ухвалив рішення про закриття справи, оскільки експертиза Служби безпеки встановила відсутність збитків.
8 серпня 2019 року НАБУ оголосило ексголові НКРЕКП Дмитру Вовку та ще п’ятьом особам, причетним до запровадження так званої формули Роттердам+, підозру у вчиненні дій, в результаті яких споживачам електроенергії завдано 18,87 млрд грн збитків.
Зокрема, йдеться про ексголову Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП); чинного директора ДП «Оператор ринку» (на момент запровадження Роттердам+ – член НКРЕКП); начальника відділу НКРЕКП; керівника управління НКРЕКП; заступника комерційного директора однієї з приватних компаній групи – ключового оператора ринку теплогенерації України; директора департаменту однієї з компаній зазначеної групи.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].