Захворіло у світі
113,815,816
Померло у світі
2,526,080
Вилікувалось у світі
64,273,411
Захворіло в Україні
1,347,849
Померло в Україні
25,982
Вилікувалось в Україні
1,170,023
Tesla отримала попередній дозвіл на будівництво заводу з випуску акумуляторних батарей у ФРН

Tesla отримала попередній дозвіл на будівництво заводу з випуску акумуляторних батарей у ФРН

Нові потужності, за планами, будуть збудовані поряд з із заводом по збірці електромобілів під Берліном

Tesla отримала попередній дозвіл на будівництво заводу з випуску акумуляторних батарей у ФРН
фото www.flickr.com/photos/ole_ohlson/50756162676

Американський виробник електромобілів Tesla отримав дозвіл на підготовчі роботи з будівництва заводу з виробництва акумуляторних батарей поруч із заводом по збірці електромобілів під Берліном. Як повідомляє Die Welt, дозвіл було видано Міністерством економіки Німеччини.

За словами представника міністерства, цей дозвіл дає компанії можливість почати попереднє будівництво об'єкта, повністю покладаючи фінансові ризики на неї.

Дозвіл також поширюється на інші компанії в рамках великого європейського проєкту по збільшенню виробництва акумуляторів для електромобілів. Міністр економіки Німеччини Петер Альтмайер вирішив об'єднати прагнення Tesla виробляти акумулятори з аналогічними проєктами інших компаній, представивши їх Європейської комісії (ЄК). Масштабний план включає близько 50 компаній в 12 країнах ЄС, в тому числі 11 німецьких компаній, які прагнуть побудувати підприємство з виробництва акумуляторів.

Попередній дозвіл відрізняється від дозволу на будівництво, оскільки Німеччина не несе відповідальності за ризики, пов'язані з цим етапом, і не надає фінансову підтримку.

Об'єкт планується побудувати поруч із заводом Tesla неподалік від Берліна, який має бути завершений в липні. Торік гендиректор Tesla Ілон Маск пообіцяв, що побудує найбільший в світі завод з виробництва акумуляторів у Грюнхайде, Німеччина.

Докладних відомостей про розміри, місцезнаходження та кількості робочих місць на заводі з виробництва акумуляторів поки немає. Компанія буде виробляти акумулятори типу 4680, які будуть розроблені для автомобілів німецького виробництва Model Y. Ці акумулятори більш потужні, ніж моделі 2170 і 18650, і забезпечать компанії додаткову прибутковість.

За словами Маска, завод з виробництва акумуляторів буде мати річну виробничу потужність в 100 гігават-годин.

Нагадаємо: наприкінці минулого року стало відомо, що у Ілона Маска проблеми з пошуком персоналу на завод в ФРН. Поки люди в усьому світі поспішають потрапити на роботу до відомого автовиробника, реальність в Німеччині дещо відрізняється. Негативні публікації про грубе поводження на роботі, системі Tesla «найняв і звільнив» і постійному стресі відштовхують багатьох потенційних претендентів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті