Захворіло у світі
117,164,167
Померло у світі
2,600,504
Вилікувалось у світі
66,375,679
Захворіло в Україні
1,410,061
Померло в Україні
27,204
Вилікувалось в Україні
1,199,229
Перегляд угоди про асоціацію з ЄС є пріоритетним питанням у 2021 році – ОП

Перегляд угоди про асоціацію з ЄС є пріоритетним питанням у 2021 році – ОП

Зеленський провів нараду, на якій обговорили пріоритети влади, ішлося зокрема про підтримку бізнесу й дешеву іпотеку

Перегляд угоди про асоціацію з ЄС є пріоритетним питанням у 2021 році – ОП
Президент України Володимир Зеленський
Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо пріоритетних питань, які стоять на порядку денному перед українською владою у 2021 році, та обговорив дорожню карту їхнього вирішення. Про це йдеться на сайті Офісу президента. 

У зустрічі, зокрема, взяли участь Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, народні депутати та голови комітетів парламенту, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, його заступники та радники.

Зазначається, що окремо учасники наради зупинилися на підтримці представників бізнесу та населення. Значна частина зустрічі стосувалася економіки. Учасники зібрання відзначали, що у 2021-му очікується економічне зростання, також планується здійснити низку кроків та ініціатив задля узгодження вітчизняного законодавства з європейським, адже Україна планує перегляд положень Угоди про асоціацію з ЄС.

Прем’єр-міністр розповів, що уряд працює над реалізацією ініціативи глави держави щодо іпотеки для молоді під 7%.

Також у планах – запровадження іменних стипендій для студентів і спеціальних премій.

«Серед іншого, йшлося про зміни в державі, які відбуваються у зв’язку з пандемією. Було наголошено на важливості голосування пріоритетних законів, спрямованих на виконання реформ, що сприятимуть макроекономічному зростанню», – йдеться у повідомленні.

Верховна Рада збереться на наступне пленарне засідання 26 січня. 26-29 січня буде перший у новому році, але останній пленарний тиждень четвертої сесії парламенту дев'ятого скликання. П'ята сесія Верховної Ради дев'ятого скликання, згідно з Конституцією, має розпочатися у перший вівторок лютого – 2 лютого.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті