HSBC та малайзійська Maybank увійшли в число покупців AXA Singapore за $700 млн

HSBC та малайзійська Maybank увійшли в число покупців AXA Singapore за $700 млн

До фіналу торгів увійшла також принаймні одна китайська компанія

HSBC та малайзійська Maybank увійшли в число покупців AXA Singapore за $700 млн
фото www.flickr.com/photos/powsalud/3067997328

Страхове підприємство HSBC Holdings і Malayan Banking увійшли до фінального списку учасників торгів на бізнес Axa SA в Сінгапурі, який може залучити близько $700 млн в результаті продажу.

Як повідомляє Bloomberg, за словами джерел, британський банк і Etiqa, контрольний пакет акцій яких належить спільному підприємству Maybank, перейшли в наступний раунд, і до закінчення крайнього терміну подачі обов'язкових заявок залишилося кілька тижнів.

Співрозмовники агентства додали, що до фіналу також вийшла принаймні одна китайська фірма.

У серпні минулого року повідомлялося, що AXA вивчає варіанти продажу свого сінгапурського підрозділу з метою збору коштів.

Генеральний директор Томас Буберл намагається змістити акцент Axa на майнове страхування і страхування від нещасних випадків після покупки XL Group за $15,3 млрд у 2018 році. З того часу глава компанії розглядає варіанти для малих підприємств по всьому світу, в тому числі на Близькому Сході, щоб допомогти покрити операцію з XL Group.

Згідно з річним звітом Axa, сінгапурський підрозділ, що пропонує страхування життя і майна, а також страхування від нещасних випадків, принесло у 2019 році дохід у розмірі 615 мільйонів євро ($745 млн). Він також надає послуги в області заощаджень та інвестицій.

HSBC планує прискорити свою експансію в Азії в рамках майбутнього оновлення стратегії, заявив голова правління Марк Такерц цього тижня. Торік кредитор заявив, що прискорить інвестиції в регіон, де він отримує більшу частину свого прибутку, але бореться з ризиками, пов'язаними з політикою Гонконгу і спалахом COVID.

Etiqa розпочала свою діяльність у 2005 році, коли Maybank Ageas, СП Maybank і Ageas, злилося з малайзійської компанією National Insurance. Згідно з інформацією на її вебсайті, ця компанія займається загальним страхуванням, і також працює в Сінгапурі.

За словами джерел, обговорення тривають, і учасники торгів все ще можуть прийняти рішення про вихід з процесу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті