Захворіло у світі
115,222,221
Померло у світі
2,560,965
Вилікувалось у світі
65,176,260
Захворіло в Україні
1,374,762
Померло в Україні
26,591
Вилікувалось в Україні
1,186,873
Японія не збирається ні скасовувати, ні переносити Олімпійські ігри

Японія не збирається ні скасовувати, ні переносити Олімпійські ігри

Спростовуючи повідомлення в газеті Times, японська влада заявила, що захід відбудеться за планом

Японія не збирається ні скасовувати, ні переносити Олімпійські ігри
фото www.flickr.com/photos/185601275@N04/50117281296

У п'ятницю,22 січня, Японія твердо підтвердила своє зобов'язання провести Олімпійські ігри в Токіо в цьому році і спростувала повідомлення про можливе скасування.

Як повідомляє Reuters, хоча більша частина Японії перебуває в надзвичайному стані через третю хвилю COVID-19, організатори Олімпійських ігор в Токіо пообіцяли продовжувати роботу над заходом, який повинен відкритися 23 липня після того, як був перенесений на рік через коронавірус.

Представник уряду заявив, що повідомлення в газеті Times про те, що уряд в приватному порядку дійшов висновку, що Ігри повинні бути скасовані через вірус, є «неправдою».

Губернатор Токіо Юріко Койке заявив, що ніяких розмов про скасування або перенесення Олімпійських ігор не було.

Організаційний комітет Ігор також спростував цей звіт, заявивши в заяві, що його партнери, включаючи уряд і Міжнародний олімпійський комітет (МОК), були «повністю зосереджені» на проведенні ігор відповідно до графіка.

«Дуже прикро бачити, що Times публікує таку бульварну історію з ненадійним джерелом», – сказало Reuters джерело в оргкомітеті.

Нагадаємо: у грудні Міжнародний олімпійський комітет (МОК) тимчасово відсторонив від участі в Олімпійських іграх всіх членів виконкому Національного олімпійського комітету (НОК) Білорусі. Президент МОК зазначив, що дії поточного керівництва НОК Білорусі суперечать основоположним принципам Олімпійської хартії і «серйозно підривають репутацію олімпійського руху».

Як повідомлялось, у жовтні  Великобританія виступила з заявою, в якій засудила спроби російської військової розвідки зірвати Олімпійські і Паралімпійські ігри в наступному році в Токіо за допомогою зловмисних кібератак

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті