Захворіло у світі
114,099,454
Померло у світі
2,531,489
Вилікувалось у світі
64,442,231
Захворіло в Україні
1,352,134
Померло в Україні
26,050
Вилікувалось в Україні
1,171,724
Зеленський ініціює створення реєстру будинків для літніх людей

Зеленський ініціює створення реєстру будинків для літніх людей

На Харківщині виявлено ще 32 заклади, які працювали незаконно

Зеленський ініціює створення реєстру будинків для літніх людей
Президент України Володимир Зеленський
Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський пропонує створити в Україні реєстр та сайт будинків для літніх людей. Про це він заявив у Харкові під час наради щодо механізму запобігання пожежам у будинках для літніх, передає Офіс президента.

«Треба, щоб ми знайшли всі об'єкти по всій країні, проконтролювали, і щоб ми жоден з об'єктів не закрили, поки не знайдемо вихід. Треба обов'язково створити реєстр та сайт з усіма такими закладами, аби кожна людина могла бачити всю потрібну інформацію про заклади догляду за літніми людьми, заклади реабілітації», – зазначив Зеленський.

Зі свого боку присутні на нараді представники правоохоронних органів поінформували главу держави, що на Харківщині виявлено ще 32 заклади, які працювали незаконно. У них перебуває 72 наркозалежних та 218 літніх людей, що потребують догляду. Представники департаменту соціального захисту населення зазначили, що наразі в комунальних закладах є 136 вільних місць, куди цих людей можна забрати.

Нагадаємо, у Харкові 21 січня у двоповерховому житловому будинку, переобладнаному під будинок для літніх людей, виникла пожежа. Загинули 15 людей, ще 5 постраждали.

23 січня буде оголошено Днем жалоби через трагедію в Харкові.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті