Захворіло у світі
116,872,436
Померло у світі
2,593,931
Вилікувалось у світі
66,149,832
Захворіло в Україні
1,406,800
Померло в Україні
27,128
Вилікувалось в Україні
1,198,254
Соцмережа Parler програла судову тяжбу за хостинг проти Amazon

Соцмережа Parler програла судову тяжбу за хостинг проти Amazon

За словами судді, агресивна риторика може швидко і легко перетворити законний протест в насильницьке повстання

Соцмережа Parler програла судову тяжбу за хостинг проти Amazon
фото www.flickr.com/photos/digpunews/50824363881

Американський суд відхилив вимогу Parler про те, щоб Amazon.com Inc відновила послуги вебхостингу для платформи соціальних мереж, які Amazon відключила після штурму Капітолію США 6 січня.

Як повідомляє Reuters, окружний суддя США Барбара Ротштейн в Сіетлі заявила, що Parler навряд чи доведе, що Amazon порушила контракт або антимонопольне законодавство, призупинивши обслуговування 10 січня, і що це «не було вирішальним аргументом».

«Ця подія стала трагічним нагадуванням про те, що проблемна риторика може перетворити законний протест в насильницьке повстання швидше і легше, ніж багато хто з нас могли б сподіватися», – додала суддя.

«Ми вітаємо це рішення суду, – сказав представник Amazon. – Це не про свободу слова. Це клієнт, який постійно порушував умови нашого сервісу».

Amazon стверджує, що Parler проігнорував неодноразові попередження та прохання скоротити зростання контенту з насильством на платформі, включаючи заклики до вбивства провідних демократів, лідерів бізнесу і представників ЗМІ.

Аналітики кажуть, що крайні праві групи в Капітолії широко представлені в інтернеті на різних платформах, включаючи Parler, де вони поширюють таку агресивну риторику.

Своєю чергою Parler зазначає, що крім «анекдотів в пресі», немає ніяких доказів того, що соцмережа грає роль в розпалюванні заворушень, а також, що мільйони законослухняних американців несправедливо позбавлені свободи слова через закриття платформи.

Нагадаємо: 12 січня Parler, яку використовують деякі прихильники президента США Дональда Трампа, подала в суд на Amazon після того, як компанія Джеффа Безоса вирішила припинити розміщувати її вебконтент.

Як повідомлялось, Apple прибрала додаток соціальної мережі Parler з App Store на тлі кривавих заворушень у Вашингтоні. Google прибрала цей додаток з Google Play 8 січня.

19 січня стало відомо, що  Parler частково відновила роботу. Це вдалось завдяки тому, що інтернет-адреси Parler перейшли у власність фірми DDos-Guard, якою керують двоє росіян. В минулому DDos-Guard співпрацювала з расистськими сайтами і надавала підтримку сайтам російського уряду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті