Захворіло у світі
113,459,829
Померло у світі
2,518,393
Вилікувалось у світі
64,026,286
Захворіло в Україні
1,342,016
Померло в Україні
25,893
Вилікувалось в Україні
1,168,321
Полковника СБУ затримали за підготовку вбивства «правої руки» Баканова – Бутусов

Полковника СБУ затримали за підготовку вбивства «правої руки» Баканова – Бутусов

У замовленні вбивства підозрюється колишній заступник голови СБУ Дмитро Нескоромний. Зараз його розшукують

Полковника СБУ затримали за підготовку вбивства «правої руки» Баканова – Бутусов
фото www.facebook.com/butusov.yuriy

Полковник спецпідрозділу СБУ «Альфа» Андрій Расюк затриманий за підозрою в підготовці вбивства начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова на замовлення колишнього заступника голови СБУ Дмитра Нескоромного. Про це у Facebook повідомив журналіст Юрій Бутусов.

За даними його джерел, затриманий за підозрою в організації замовного вбивства полковник СБУ Андрій Расюк. Нібито він збирався передати гроші за вбивство «правої руки» голови СБУ Івана Баканова і начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова, колишнього прокурора і чиновника, якому президент Володимир Зеленський через рік служби в СБУ нещодавно присвоїв звання бригадного генерала.

«За версією СБУ, замовником вбивства Наумова нібито виступав … Дмитро Нескоромний, полковник СБУ, який з 1 липня по 8 листопада 2019 був призначений Зеленським заступником голови СБУ, а з 8 листопада по 13 березня 2020 був першим заступником голови СБУ – начальником Головного управління по боротьбі з корупцією СБУ. Зараз він знаходиться в складі СБУ без посади», – вказав Бутусов у повідомленні.

Нескоромного розшукують, йому заборонено виїзд з України.

За словами Бутусова, по «суті керівництво СБУ заявило, що в оточенні Баканова почалися відкриті кримінальні розбірки між групами впливу» і передумови для них виникли вже давно.

«Кожен підприємець, який займається експортом-імпортом товарів народного споживання, знає, що економічні підрозділи СБУ у великому масштабі здійснюють рекет і вимагання, по суті «кришують» тіньовий бізнес. На початку 2020-го року головним «рішалою» був Нескоромний. Але за останній рік усі сфери тіньового бізнесу СБУ підім'яв під себе права рука і найближчий друг голови СБУ Івана Баканова Андрій Наумов», – зазначив він.

Пізніше і Служба безпеки України в коментарі виданню Українська правда підтвердила інформацію про затримання свого діючого працівника і попередження вбивства співробітника спецслужби.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті