Захворіло у світі
113,459,829
Померло у світі
2,518,393
Вилікувалось у світі
64,026,286
Захворіло в Україні
1,342,016
Померло в Україні
25,893
Вилікувалось в Україні
1,168,321
Уряд планує укрупнити газзбути

Уряд планує укрупнити газзбути

Це дозволить знизити тарифи на розподіл

Уряд планує укрупнити газзбути
фото: pexels.com

Кабмін розробляє законопроєкт про укрупнення газзбутів, що дасть змогу зняти питання високих платежів за розподіл газу. Про це повідомив прем'єр Денис Шмигаль на своїй сторінці у фейсбуці.

«Уряд розробляє законопроєкт про укрупнення газзбутів, що дасть змогу зняти питання про захмарні платежі за розподіл газу (так звану абонплату). Плануємо його схвалити вже найближчим часом та подати до Верховної Ради», – повідомив прем'єр.

Шмигаль зазначив, що створення повноцінного ринку газу – це фундаментальна реформа, до якої Україна йшла 29 років.

«Такий ринок означає кінець монополізму та надприбуткам окремих олігархів. Для того, щоб ринок запрацював повною мірою, потрібно сформувати чесні правила та запустити на ньому повноцінну конкуренцію. Але наразі, в час коронакризи, ми мусимо підтримати наших громадян», – додав він.

Нагадаємо: кабінет міністрів встановив граничний розмір ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 гривні за кубічний метр. Для споживачів, які мають контракти на постачання газу за ціною нижче 6,99 грн, тарифи не зміняться. Ціна постачальника останньої надії так само встановлена на рівні 6,99 гривні за кубометр.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті