Саудівська Аравія буде постачати вакцини в бідні країни, в т.ч. Ємен і країни Африки
Програма COVAX не зможе забезпечити вакциною все населення, яке в групі ризику

Міністр фінансів Саудівської Аравії заявив у вівторок, що його країна веде переговори з виробниками про постачання вакцини проти COVID-19 у країни з низькими доходами, включаючи Ємен і держави Африки. Про це він повідомив під час онлайн-конференції на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, передає Reuters.
«Ми ведемо переговори з багатьма компаніями, що виробляють вакцинацію, про надання більшої кількості вакцинацій, особливо в країнах з низьким рівнем доходу», – сказав Мохаммед аль-Джадаан.
Саудівська Аравія очолює військову коаліцію, яка з початку 2015 року протистоїть хуситському угрупованню в Ємені, пов'язаному з Іраном, у війні, яка спричинила в Ємені гуманітарну кризу.
За словами Джадаана, Ємен і деякі африканські країни не зможуть отримати достатню кількість вакцин через центр COVAX – глобальний механізм закупівель вакцин проти COVID-19.
Програма COVAX спрямована на те, щоб допомогти Ємену охопити пожертвуваними вакцинами 20% населення, яке в групі найвищого ризику.
Президент ПАР Сиріл Рамафоса раніше заявив на Давоському форумі, що багаті країни повинні припинити накопичувати надлишкові вакцини проти COVID-19, які вони замовили, але в яких немає гострої необхідності.
Для прикладу, як повідомлялося, Японія домовилася про покупку 314 млн доз у компаній Pfizer, Moderna і AstraZeneca для свого населення, яке складає 126 млн чоловік.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].