Захворіло у світі
115,222,221
Померло у світі
2,560,965
Вилікувалось у світі
65,176,260
Захворіло в Україні
1,374,762
Померло в Україні
26,591
Вилікувалось в Україні
1,186,873
Російська окупаційна влада у Криму продала винзавод «Коктебель»

Російська окупаційна влада у Криму продала винзавод «Коктебель»

Завод продали за 110 мільйонів рублів, що становить близько $1,43 млн

Російська окупаційна влада у Криму продала винзавод «Коктебель»
фото: kafanews.com

У Криму тимчасова російська окупаційна влада продала винний завод «Коктебель» неподалік однойменного селища. Про це повідомляється на офіційному російському сайті електронних торгів.

Завод викупила компанія «Завод марочних вин «Коктебель», яка до цього орендувала приміщення комплексу. Сама ж вона належить «Гатчинському спиртовому заводу» з Ленінградської області Росії.

У торгах взяли участь дві компанії та одна фізична особа. «Коктебель» продали за 110 мільйонів рублів, що становить близько $1,43 млн.

Нагадаємо: раніше окупаційна влада Криму продала компанії «Південний проєкт», що є «дочкою» банку «Росія», 100% акцій найбільшого в регіоні винзаводу «Массандра». Завод продали за 5,327 мільярда рублів (2,04 мільярда гривень).

Представництво президента України в Автономній Республіці Крим направило в прокуратуру Криму, яка підконтрольна Україні, інформацію про продаж підприємства «Масандра», яке належить українському Міністерству аграрної політики.

МЗС України висловило протест через незаконний продаж винзаводу. Там заявили, що Росія порушує норми міжнародного гуманітарного права, за яким держава-окупант не повинна допустити «приватизації» майна, та назвали продаж «Масандри» злочином.

А міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявляв, що проти всіх, хто намагатиметься купити український винзавод, введуть санкції, зокрема на міжнародному рівні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті