ВР прийняла закон про Бюро економічної безпеки

ВР прийняла закон про Бюро економічної безпеки

Це новий орган, на який покладаються завдання щодо протидії правопорушенням, що посягають на функціонування економіки держави

ВР прийняла закон про Бюро економічної безпеки
фото Wikipedia

Верховна Рада сьогодні, 28 січня, ухвалила закон «Про Бюро економічної безпеки» – новому центральному органові виконавчої влади, на який покладаються завдання щодо протидії правопорушенням, що посягають на функціонування економіки держави.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, документ підтримали 242 депутати при необхідному мінімумі у 226 голосів. Свої голоси за нього, зокрема, віддали 201 депутат правлячої фракції «Слуга народу», 17 депутатів групи «Довіра» і 16 депутатів опозиційної фракції «Голос».

«Це були дуже складні півтора року роботи. Це був дуже складний законопроєкт ... Спасибі тим, хто заважав. З вами реформа стала складнішою, але більш насиченою. Хоча, звичайно, найголовніше в створенні БЕБ ще попереду», – прокоментував прийняття закону глава профільного комітету Данило Гетманцев.

Передбачається, що новий орган об'єднає в собі всі підрозділи по боротьбі з економічними підрозділами всіх правоохоронних органів, і більше уваги приділятиме аналітичній роботі, що дозволить знизити тиск на бізнес і поліпшити інвестклімат в Україні.

«Податкова міліція відходить у минуле, а на її місці з’явиться новий аналітичний орган, який займатиметься розслідуванням фінансових та економічних злочинів без корупції та «маски-шоу», – заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло