Захворіло у світі
114,461,199
Померло у світі
2,539,880
Вилікувалось у світі
64,675,787
Захворіло в Україні
1,357,470
Померло в Україні
26,212
Вилікувалось в Україні
1,176,918
У Будинку профспілок на Майдані відкриють покерний клуб - «Слідство.Інфо».

У Будинку профспілок на Майдані відкриють покерний клуб - «Слідство.Інфо».

При цьому журналістам вдалось дізнатись, що там гратимуть на гроші. Всеукраїнська федерація спортивного покеру це заперечує

У Будинку профспілок на Майдані відкриють покерний клуб -  «Слідство.Інфо».
Будинок профспілок, 19 лютого 2014 року
фото Wikipedia / Amakuha

У Будинку профспілок на Майдані, який був штабом Революції Гідності і де під час пожежі загинули двоє людей, планують відкрити покерний клуб на тисячу квадратних метрів. Про це стало відомо «Слідству.Інфо».

Журналістам видання вдалося побувати всередині і зафіксувати, що цей клуб має ознаки підпільного казино, де грають на гроші. Водночас після попередніх скандалів Федерація профспілок зазначала, що відкриття розважальних закладів у Будинку профспілок є недоцільним.

Підвальне приміщення площею близько тисячі квадратів Федерація профспілок віддала в оренду понад півтора роки тому. Судячи із держреєстру нерухомості, ці площі планують використовувати для роботи клубу спортивного покеру. Договір оренди розрахований на 10 років.

Як відомо, декілька років тому покер в Україні визнали видом спорту. Контроль над цим видом спорту довірили Всеукраїнській федерації спортивного покеру. Як пояснила «Слідству.Інфо» експертка Агія Загребельська, ключова різниця між спортивним і азартним покером полягає в тому, що у спорті не грають на гроші.

«Основна відмінність, яка може дозволити нам з вами відрізнити саме спортивний покер від покеру як азартної гри – це те, що в спортивному покері немає кешевих ставок. Там людина сплачує лише за участь в турнірі. І вже надалі вона в цьому турнірі, або виграє, або програє. І змагається за місце в турнірній таблиці. І посідаючи перші місця, вона може отримати відповідний грошовий приз. У звичайному покері як азартній грі людина ризикує не тільки тим внеском, який вона зробила за участь у грі, але й може ризикувати взагалі всіма своїми грошима», – пояснила вона.

Журналістам видання вдалось дізнатися, що у майбутньому покерному клубі у Будинку профспілок планують грати на гроші. Про це їм повідомив чоловік, який представився завідувачем клубу. Він показав журналістам VIP-кімнати, у яких, за його словами, можна буде грати на «кеш». Також на території клубу буде ресторан і місце для куріння кальяну. Відвідувачів VIP-кімнат будуть обслуговувати «свої» офіціанти.

Всеукраїнську федерацію спортивного покеру очолює Сергій Єфіменко. Він, за даними «Слідство.Інфо», безпосередньо пов’язаний із мережею Full House, яка й відкриває покерний клуб у Будинку профспілок. Єфіменко є співвласником компаній, які працюють під торговою маркою Full House. Йому ж належить і сама ця торгова марка. Частка розміром 15% у покерному клубі на Хрещатику належить сестрі Сергія Єфіменка Ользі.

У коментарі виданню президент федерації спортивного покеру заперечив, що в новому клубі гратимуть на гроші.

Між тим, як відомо, два роки тому, через відкриття закладу швидкого харчування KFC у Будинку профспілок розгорівся скандал. Відкриття ресторану відбулося в день річниці початку Революції Гідності. Активісти вийшли з протестами і через деякий час Федерація профспілок визнала свою помилку, заявивши, що відкриття розважальних закладів у Будинку профспілок є недоцільним. Після цього PR-агенція Мainstream розірвала контракт з офіційним представником KFC в Україні.

Схожа доля була у кафе під назвою «Каратєль», яке закрилося через пів року після відкриття. А також у кафе «L’kafa».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті