Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Компанія українця Макса Полякова Firefly Aerospace має намір залучити $350 млн

Компанія українця Макса Полякова Firefly Aerospace має намір залучити $350 млн

Кошти підуть на створення та виробництво ракети середнього класу - Firefly Beta

Компанія українця Макса Полякова Firefly Aerospace має намір залучити $350 млн
фото www.facebook.com/fireflyua1

Компанія Firefly Aerospace українського бізнесмена Максима Полякова  планує залучити $350 млн інвестицій. Ці кошти, як повідомляє пресслужба компанії, підуть на масштабування виробництва і створення ракети середнього класу – Firefly Beta.

«За наступні кілька років ми хочемо з компанії вартістю 1 млрд і ракетою Alpha вирости до 10-мільярдної компанії з набором різних ракет», – сказав Том Марк'юзік, CEO компанії Firefly Aerospace

«Перша фаза розвитку нашої компанії обійшлася в $200 млн, які вклав Макс Поляков і Noosphere Ventures. Він з тих людей, які можуть побачити великі можливості в високоризикованих бізнесах на ранніх етапах розвитку. За це ми йому дуже вдячні, він продовжує допомагати компанії в її розвитку, – розповів він. – Зараз же ми розглядаємо розширення списку інвесторів з метою залучити додаткові $350 млн, що повинно прискорити розвиток ракет Beta, але не змінить філософію і структуру компанії».

Нагадаємо: в грудні минулого року дочірня компанія Firefly Black LLC компанії Firefly Aerospace уклала контракт із Національним космічним агентством США (NASA) на виведення на орбіту малих супутників на $9.8 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті