В Угорщині з’явиться найбільший в Європі акумуляторний завод

В Угорщині з’явиться найбільший в Європі акумуляторний завод

Південнокорейська SK Innovation інвестує в проєкт $2,3 млрд

В Угорщині з’явиться найбільший в Європі акумуляторний завод
фото www.flickr.com/photos/21431642@N06/2077564831

Компанія SK Innovation, що базується в Південній Кореї, оголосила про наіміри побудувати найбільший в Європі акумуляторний завод в Угорщині.

Як повідомляє Bloomberg, SK Innovation інвестує $2,3 млрд у третій завод акумуляторних батарей в Угорщині. Будівництво буде завершено у 2028 році.

Агентство зазначає, що Угорщина активно намагалась залучити виробників акумуляторів завдяки державним субсидіям, намагаючись запобігти будь-якому негативному впливу електричної революції, яка охопила автопромисловість.

«Угорщина стала європейським лідером у виробництві електричних акумуляторів, – сказав глава МЗС країни Петер Сіярто. – Без будь-якого перебільшення можна сказати, що Угорщина вступила в нову еру автомобільної промисловості, оскільки тут будуються найбільші у світі акумуляторні заводи».

Угорщина планує надати найбільшу інвестиційну субсидію у своїй історії, сказав Сійярто, додавши, що уряд оприлюднить розмір допомоги після підписання угоди з SK Innovation.

За даними компанії, новий завод SK Innovation, який буде розташований у місті Іванча, за 50 кілометрів на південний захід від Будапешта, матиме виробничу потужність 30 ГВт / год. На заводі працюватиме 2500 робітників.

«Завдяки цим інвестиціям компанія зможе активно реагувати на потреби в батареях на європейських ринках, які, як очікується, збільшаться більш ніж ушестеро до 256 ГВт-год у 2025 році з нинішніх 41 ГВт-год» йдеться у заяві SK Innovation.

Нагадаємо: днями стало відомо, що дванадцять держав Євросоюзу виділять майже 3 млрд євро на найбільший інноваційний проєкт по акумуляторним батареям. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті