Кравчук вважає, що на референдум потрібно винести питання Криму й Донбасу

Кравчук вважає, що на референдум потрібно винести питання Криму й Донбасу

На його думку, головним питанням референдуму повинно бути «те, що Україна є цілісною, незалежною, з поверненням її територій»

Кравчук вважає, що на референдум потрібно винести питання Криму й Донбасу
Голова Тристоронньої контактної групи Леонід Кравчук
Фото: leonid-kravchuk.com.ua

Питання Донбасу і Криму необхідно винести на всеукраїнський референдум, заявив експрезидент України, голова української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з Донбасу Леонід Кравчук в ефірі каналу «Україна 24».

Відповідаючи на питання про тематику, яку варто було б винести на загальнонаціональний референдум уже зараз, Кравчук заявив, що питання Донбасу і Криму сьогодні є «найбільш болючим», оскільки воно неоднаково сприймається різними політичними силами.

«Вони (українські політики – Mind) розійшлися в корінному питанні. Йдеться про мир і війну, життя і смерть. Рідко буває, щоб так глибоко розходилися люди, а вони розходяться. Тому, можливо, нам потрібно буде винести (на референдум – Mind) для того, щоб люди сказали, як має бути організоване життя в тих регіонах, які сьогодні не контролюються Україною, але є українськими територіями», – сказав Кравчук.

За його словами, головним питанням референдуму повинно бути «те, що Україна є цілісною, незалежною, з поверненням її територій». Він переконаний, що ця позиція, не ставиться під сумнів міжнародними партнерами України.

«Спосіб повернення окупованих РФ територій повинна представити держава, влада, Верховна Рада, а народ повинен сказати «ні, цього не може бути, вся територія України є цілісною, незалежною і повинна належати Україні», – наголосив Кравчук.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті