Захворіло у світі
139,802,581
Померло у світі
3,002,159
Вилікувалось у світі
118,827,636
Захворіло в Україні
1,921,244
Померло в Україні
39,096
Вилікувалось в Україні
1,465,820
Google заплатить $3,8 млн у справі про дискримінацію при наймі працівників

Google заплатить $3,8 млн у справі про дискримінацію при наймі працівників

Жінки й кандидати азіатського походження зазнавали утисків

Google заплатить $3,8 млн у справі про дискримінацію при наймі працівників
фото Shutterstock

Американська Google, що входить в Alphabet Inc., погодилася виплатити понад $3,8 млн для врегулювання справи про дискримінацію при наймі на роботу та оплату праці працівників на ряді підрозділів компанії в штатах Каліфорнія і Вашингтон, передає Інтерфакс.

За умовами угоди, яку опублікувало міністерство праці США, майже $1,4 млн з цих коштів підуть на виплату заборгованості по зарплаті понад 2500 співробітницям Google, які працюють на інженерних посадах.

Близько $1,2 млн отримають 1800 жінок і 1200 претендентів азіатського походження, які намагалися влаштуватися в компанію на посади розробників програмного забезпечення, але їх не взяли.

Ще принаймні $1,25 млн буде виділено на коригування протягом наступних п'яти років рівня заробітної плати інженерів у кількох офісах Google, розташованих в Каліфорнії (Маунтін-В'ю), штаті Вашингтон (Сіетл і Кіркланд), а також в нью-йоркському офісі.

Крім того, Google погодилася переглянути свої правила найму та оплати праці і виправити будь-які невідповідності для недопущення дискримінації, йдеться в повідомленні Мінпраці США.

У ході стандартної перевірки американське відомство виявило нерівність в оплаті праці співробітників жіночої і чоловічої статі, які працюють програмними інженерами в офісах Google в Маунтін-В'ю, а також в Кіркланді і Сіетлі. Мінпраці також помітило відмінності в нормах прийому на роботу, які ставили в невигідне становище жінок і кандидатів азіатського походження під час відбору на посади інженерів з розробки ПЗ в офісах в Сан-Франциско і Саннівейлі (Каліфорнія), а також Кіркланді.

Загалом станом на 30 вересня 2020 року в Alphabet працювало близько 132 000 співробітників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті