Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
Великобританія слідом за Швецією і Данією розробляє «ковідні паспорти»

Великобританія слідом за Швецією і Данією розробляє «ковідні паспорти»

Це дозволить британським туристам відвідувати деякі країни

Великобританія слідом за Швецією і Данією розробляє «ковідні паспорти»
фото Shutterstock

Британська влада почала роботу над «ковідними паспортами», пише Forbes з посиланням на The Times. За даними видання, розробкою документів займаються британський МЗС, Мінтранс і МОЗ. Таке рішення прийнято на тлі заяв Греції про те, що британські туристи зможуть відвідати країну в травні, якщо нададуть підтвердження вакцинації від COVID-19, уточнює The Times.

Раніше Банк Англії заявив, що збереження обмежень на в'їзд в країну для іноземців після появи вакцин негативно вплине на економіку Великобританії.

Грецька влада довіряє вакцинам Pfizer і Astrazeneca, пише The Times, але при цьому не впевнена в ефективності російської вакцини «Спутнік V».

Раніше The Times повідомила, що кілька європейських країн почали роботу над пропусками для людей з імунітетом до коронавірусу. Так, громадяни Угорщини та Ісландії, які можуть підтвердити наявність антитіл, отримали можливість не носити маски. Жителі Польщі можуть підтвердити проходження програми вакцинації за допомогою спеціального QR-коду.

Крім того, про введення «ковідних паспортів» заявила влада Данії і Швеції. Країни переконані, що це допоможе відновити міжнародні поїздки.

При цьому надзвичайний комітет ВООЗ рекомендував країнам не вимагати доказів наявності імунітету як умову в'їзду в країну, так як вплив вакцин поки що не вивчений, а їх доступність поки занадто обмежена.

Як повідомлялося, головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що в Україні готуються до введення паспортів вакцинації від коронавірусу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті