Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
«Альфа-Банк» збирається придбати «Ідея Банк» – ЗМІ

«Альфа-Банк» збирається придбати «Ідея Банк» – ЗМІ

Сума угоди невідома

«Альфа-Банк» збирається придбати «Ідея Банк» – ЗМІ
фото: bankruptcy-ua.com

«Альфа-Банк» збирається придбати «Ідея Банк». Про це повідомляє FinClub з посиланням на кілька джерел на банківському ринку.

«Рафал Ющак (генеральний менеджер Альфа-Банку. – ред.) приїжджав до власника Лешека Чарнецького і домовився про продаж, тому що Лешека «притиснув» польський регулятор», – розповів співрозмовник FinClub.

Один із топменеджерів Альфа-Банку підтвердив FinClub цю інформацію, відмовившись назвати суму угоди.

Сторони планують закрити угоду до кінця літа 2021 року, кажуть співрозмовники.

У пресслужбі Альфа-Банку інформацію про угоду не коментують.

Видання зазначає, що днями власник українського «Ідея Банку» оголосив на Варшавській фондовій біржі, що правління Getin Holding S.A. підписало 5 лютого з неназваною «особою, яка працює на українському ринку», угоду щодо двох компаній – «Ідея Банку» і ТОВ «Нью Фінанс Сервіс».

«Відповідно до угоди учасник тендера приступить до комплексної перевірки компаній, і після її позитивного результату сторони перейдуть до узгодження умов потенційної угоди», – зазначено в повідомленні.

Getin Holding S.A., якому належить 100% акцій українського «Ідея Банку», погодився надати учаснику торгів «на період до 30 квітня 2021 року ексклюзивні права на переговори про можливий продаж компаній».

Згідно з початковим графіком, узгодженим сторонами, дата закриття потенційної угоди з продажу акцій компаній встановлена на 30 вересня 2021 року.

«Угода (від 5 лютого. – ред.) не є зобов’язанням для сторін укладати угоду на продаж акцій компаній і участь в них», – сказано в повідомленні Getin Holding.

Нагадаємо: угода з купівлі Dragon Capital з приватним інвестором 100% акцій «Ідея Банку» розірвана.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті