Softbank ушестеро збільшив чистий прибуток

Softbank ушестеро збільшив чистий прибуток

SoftBank стала першою японською компанією, зареєстрованою на Токійській фондовій біржі, що відзвітувала про чистий прибуток за дев'ятимісячний період величиною понад 3 трлн єн

Softbank ушестеро збільшив чистий прибуток
Голова ради директорів SoftBank Group Сон Масайосі
фото www.flickr.com/photos/dannychoo/3666231579

Завдяки ралі на світових біржах японська компанія Softbank повідомила про шестикратне зростання чистого прибутку. Як повідомляє NHK News, за квітень-грудень найбільший у світі інвестор в технології отримав річний прибуток в розмірі 3,055 трлн єн ($29 млрд).

Голова ради директорів і головний директор SoftBank Group Сон Масайосі сказав, що хоча 3 трлн єн, можливо, і є істотною грошовою сумою, проте він не задоволений показником на такому рівні. Однак він пообіцяв своїм інвесторам, що зараз компанія «знаходиться на етапі збору врожаю» великих інвестицій.

За повідомленням компанії по роботі з цінними паперами SMBC Nikko Securities, SoftBank є першою японською компанією, зареєстрованою на Токійській фондовій біржі, що відзвітувала про чистий прибуток за дев'ятимісячний період величиною понад 3 трлн єн.

Компанія SoftBank Group має у своєму розпорядженні портфельні інвестиції, головним чином, у фірми технологічного сектора, зробленими через її підрозділ Vision Funds.

За повідомленням SoftBank Group, зростанню її чистого прибутку сприяло збільшення вартості акцій Uber, американської служби доставки харчування DoorDash і інших активів.

Група також послалася на сприятливі результати діяльності її дочірнього підприємства на ринку телекомунікаційних послуг SoftBank, а також підприємства роздрібної онлайн-торгівлі Z Holdings.

Розповідаючи про стратегію групи, Сон порівняв SoftBank з «качкою, що несе золоті яйця». За його словами, група зосередиться на інвестиціях в революцію штучного інтелекту в секторі інформаційних технологій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло