Страхова Lloyd's запускає онлайн-платформу з обговорення й оцінки системних ризиків

Страхова Lloyd's запускає онлайн-платформу з обговорення й оцінки системних ризиків

Нова платформа призначена для підвищення соціальної і економічної стійкості до деяких з найбільших і найскладніших глобальних ризиків

Этот материал также доступен на русском
Страхова Lloyd's запускає онлайн-платформу з обговорення й оцінки системних ризиків
фото www.flickr.com/photos/nigel_turner/41495919894

Відомий ринок страхування Lloyd's of London оголосив про запуск Futureset, нової платформи, яка має на меті підвищити соціальну і економічну стійкість до деяких з найбільших і найскладніших глобальних ризиків.

Як повідомляє ReinsuranceNews, нова платформа об'єднає різні точки зору і буде сприяти діалогу між країнами, щоб допомогти громадам, підприємствам і урядам підготуватися до системних ризиків.

Протягом 2021 року Futureset зосередиться на вивченні уроків, витягнутих з пандемії COVID-19, а також на вивченні зростаючої загрози зміни клімату.

Робота платформи почнеться з низки майстер-класів з системних ризиків, що складається з шести частин, розроблених у співпраці з Chartered Insurance Institute (CII) та Lloyd's Market Association (LMA), в якому об'єднаються експерти з галузі, академічних кіл та уряду, щоб допомогти перестрахувальникам і фахівцям за ризиками розвинути свої знання про системний ризик.

«Пандемія COVID-19 показала, що гіпотетичний системний ризик завжди може стати реальністю, і що ми повинні зробити все можливе, щоб підготуватися і пом'якшити найгірші наслідки постійно мінливого і складного ландшафту ризиків», – сказав Джон Ніл, генеральний директор Lloyd's.

«У міру того, як світ звертається до одужання, у Lloyd's є унікальна можливість об'єднати спільноти, підприємства, страхові компанії і уряди для пошуку рішень тих ризиків, які загрожують нашому спільному майбутньому, – додав він. – Запуск Futureset конкретизує наше зобов'язання бути каталізатором дій і тим самим сприяти інноваціям, економічному зростанню і прогресу людства в усьому світі».

Перший майстер-клас Futureset відбудеться 10 лютого, коли Джон Ніл проведе інтерактивну панельну дискусію, присвячену тому, як уряди й індустрія перестрахування можуть більш ефективно співпрацювати для захисту суспільства й економіки від системних ризиків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті