Захворіло у світі
115,222,221
Померло у світі
2,560,965
Вилікувалось у світі
65,176,260
Захворіло в Україні
1,374,762
Померло в Україні
26,591
Вилікувалось в Україні
1,186,873
Mars, Nestle та Cargill обвинуватили у використанні дитячої праці

Mars, Nestle та Cargill обвинуватили у використанні дитячої праці

Компаніям також закидають співучасть в торгівлі людьми

Mars, Nestle та Cargill обвинуватили у використанні дитячої праці
фото www.flickr.com/photos/karafraser/4621669401

Правозахисна група International Rights Advocates подала федеральний колективний позов проти низки продовольчих компаній, серед яких Nestle, Mars і Cargill за ймовірну експлуатацію дітей і співучасть в торгівлі людьми.

Як повідомляє Bloomberg, позивачами виступили восьмеро малійців, який в дитинстві продали у рабство, де їх змушували збирати урожай какао в Кот-д'Івуарі.

«Вони отримують вигоду, продовжуючи отримувати прибуток від продажу дешевого какао, зібраного дітьми-рабами», – йдеться в заяві IRAdvocates.

«Ми не коментуємо можливі судові позови», – повідомила Джессіка Адельман, прес-секретар Mars. На цьому тижні компанія Mars Wrigley повідомила в своєму звіті, що розширила охоплення моніторингу дитячої праці.

«Нам відомо про подачу документів, і, хоча ми не можемо коментувати особливості цієї справи прямо зараз, я хочу підкреслити, що ми не терпимо дитячої праці при виробництві какао», – вказав представник Cargill.

Представник Nestle заявив, що компанія проводить чітку політику проти дитячої праці і працює над її припиненням.

Багатонаціональні компанії зіткнулися з десятками позовів, в яких їх звинувачують в причетності до порушень прав людини, екологічних правопорушень і трудових зловживань. IRA також подала позов від імені шести колишніх дітей-рабів проти Nestle і Cargill.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті