Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Метінвест Діджитал отримав ще одну золоту компетенцію Microsoft
Реклама

Метінвест Діджитал отримав ще одну золоту компетенцію Microsoft

Компетенція Microsoft Gold підтверджує те, що Метінвест Діджитал готовий надавати клієнтам найвищий рівень сервісу з установки та тонкого налаштування компонентів операційних систем Windows Server, а також трансформувати центри обробки даних та робити їх більш гнучкими і масштабованими

Этот материал также доступен на русском
Метінвест Діджитал отримав ще одну золоту компетенцію Microsoft

Метінвест Діджитал пройшов сертифікацію та отримав нову золоту компетенцію Microsoft з проектування, впровадження та підтримки інфраструктури Windows Server – Microsoft Gold Dataсente, повідомляє пресслужба компанії.

Компетенція Microsoft Gold підтверджує те, що Метінвест Діджитал готовий надавати клієнтам найвищий рівень сервісу з установки та тонкого налаштування компонентів операційних систем Windows Server, а також трансформувати центри обробки даних та робити їх більш гнучкими і масштабованими.

Для одержання компетенції спеціалісти компанії пройшли екзаменацію в центрі Microsoft та продемонстрували глибоку експертизу у створенні рішень для Microsoft Server та досвід роботи з такими службами, як Active Directory Domain Services (AD DS), Active Directory Certificate Services (AD CS), DFS, Software Defined Networking (SDN), Hyper-V Network Virtualization, DNS, DHCP, IPAM та інші.

Загалом Метінвест Діджитал вже має 9 компетенцій Microsoft із 18 можливих. З них 8 золотих – Gold Cloud Platform, Gold Data Platform, Gold Windows and Devices, Gold DevOps, Gold Data Analytics, Gold Application Development, Gold Application Integration, Gold Datacenter та одна срібна – Silver Security.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті