MindBrand

Metinvest Digital

українська ІТ-компанія, яка спеціалізується на цифровій трансформації великого бізнесу і реалізує проєкти в Україні, Європі та Північній Америці
Сайт компанії: https://metinvest.digital/

Про компанію Metinvest Digital

Метінвест Діджитал – українська ІТ-компанія, яка впроваджує проекти цифрової трансформації для великого бізнесу в металургійній, видобувній, телекомунікаційній, банківській та енергетичній галузях. Компанія є єдиним ІТ бізнес-партнером Групи Метінвест. Метінвест Діджитал надає повний спектр End-to-End рішень за трьома напрямками: Operations (інфраструктура, ІТ-системи, кібербезпека і підтримка), Solutions Delivery (управління проєктами цифрової трансформації), Innovations (прототипування інновацій у межах власного R&D | Co-Innovation Lab).

Метінвест Діджитал – сертифікований партнер Microsoft Gold Partner, SAP Silver Partner, Micro Focus Authorized Partner, APC Authorized Partner, R&M Authorized Partner, Axis Authorized Partner, HP Business Partner.

Структура власності Metinvest Digital

Компанія «Метінвест Діджитал» заснована 7 вересня 2018 року. Єдиним засновником компанії є ТОВ «Метінвест Холдинг»

Суть бізнесу Metinvest Digital

Метінвест Діджитал надає широкий набір рішень з цифрової трансформації бізнесу. Компанія розробляє, впроваджує і підтримує комплексні ІТ-рішення з побудови наземної й хмарної інфраструктури, розвитку інформаційних систем, системної інтеграції, міграції даних, кібербезпеки та захисту інформації. Послуги компанії спрямовані на автоматизацію виробничих і бізнес-процесів організацій для отримання клієнтами економічного ефекту по всьому ланцюжку створення доданої вартості: процеси-технології-кінцеві споживачі.

Наші послуги:
- ІТ Консалтинг
- Стратегічний аутсорсинг
- Бізнес-додатки
- Інфраструктурні рішення
- Хмарні рішення
- Рішення Microsoft
- Рішення SAP
- Індустріальні рішення
- Кібербезпека

Facebook: https://www.facebook.com/metinvestdigital/
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/metinvestdigital
Сайт компанії: https://metinvest.digital/