Китайські інвестори «Мотор Січі» збільшили арбітражні вимоги до України

Китайські інвестори «Мотор Січі» збільшили арбітражні вимоги до України

Вимоги зросли через розширення групи позивачів та включення до неї ще декількох китайських акціонерів

Китайські інвестори «Мотор Січі» збільшили арбітражні вимоги до України
Фото: facebook/Мотор Січ

Китайські інвестори у «Мотор Січ» підвищили вимоги у міжнародному арбітражі проти України на $100 млн доларів до $3,6 млрд. Про це повідомляєтьсяна сайті «Мотор Січ».

«Китайські інвестори ПАТ «Мотор Січ» збільшили попередню суму збитків на щонайменше $100 млн, що стосуються їх вимог у спорі проти держави Україна, розгляд якого відбувається у міжнародному арбітражі – з $3,5 млрд до не менш ніж $3,6 млрд», – йдеться у заяві.

Зазначається, що зростання вимог пов’язане з розширенням початкової групи позивачів та включенням до неї ще декількох китайських акціонерів.

Нагадаємо: китайські інвестори ПАТ «Мотор Cіч» направили українському уряду звернення в міжнародний арбітраж проти України.

Президент Володимир Зеленський своїм указом увів у дію рішення РНБО від 28 січня 2021 року, яке передбачає застосування спеціальних економічних санкцій проти китайських інвесторів «Мотор Січі».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло