«Нафтогаз» та OMV Petrom планують співпрацювати у галузі розвідки та видобування газу

«Нафтогаз» та OMV Petrom планують співпрацювати у галузі розвідки та видобування газу

Компанія уже подала документи для отримання 36 спецдозволів для розвідки в українській частині акваторії Чорного моря

«Нафтогаз» та OMV Petrom планують співпрацювати у галузі розвідки та видобування газу
фото: ugv.com.ua


Група «Нафтогаз» підписала меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці з провідною інтегрованою енергетичною компанією Південно-Східної Європи – румунською OMV Petrom. «Нафтогаз» і OMV Petrom націлені реалізувати спільні проєкти з розвідки та видобування газу в Україні. Про це повідомляється на сайті «Нафтогазу».

«Упродовж 2020 року «Нафтогаз» працював над створенням і відкриттям нових можливостей у галузі розвідки та розробки нових газових родовищ в Україні. Отримавши ліцензії зі значним потенціалом на шельфі Чорного моря та Юзівській площі, а також зважаючи на залишковий потенціал ділянок у Західній Україні, «Нафтогаз» наразі прискорює виконання власних інвестиційних планів. Частиною стратегії компанії є залучення досвідчених міжнародних партнерів для спільних інвестицій. Залучення міжнародних інвесторів є важливим кроком на шляху до газової незалежності України до 2030 року. Ми вважаємо компанію OMV Petrom цінним та авторитетним партнером із інвестиційним потенціалом, знаннями та відповідним досвідом роботи в регіоні», – сказав Отто Ватерландер, головний виконавчий директор Групи «Нафтогаз».

«Нафтогаз» і OMV Petrom розпочнуть аналіз можливостей щодо співпраці на перспективних нафтогазових ділянках в українській частині акваторії Чорного моря. Відповідно до рішення Уряду «Нафтогаз» уже подав документи для отримання 36 спецдозволів для розвідки зазначених ділянок.

«Наша стратегія полягає в розширенні діяльності в Чорному морі. Партнерство з Україною є логічним кроком на шляху оцінки можливостей у регіоні, оскільки країна має чи не найбільший потенціал видобутку природного газу в Європі. Ми раді розпочати дослідження можливих шляхів спільної роботи з Нафтогазом. Ми націлені на ефективну та взаємовигідну співпрацю з метою реалізації цих можливостей», – підсумував Крістофер Вейт, Член Виконавчої Ради OMV Petrom, відповідальний за розвідку та розробку.

Як повідомлялося раніше, у 2020 році «Нафтогаз» розробив і розпочав реалізацію нової стратегії розвитку ресурсної бази, що спрямована на подвоєння запасів компанії. Серед стратегічних проєктів – розвідка й освоєння ділянок у Чорному морі, покладів газу у щільних колекторах Юзівської площі, а також перспективних площ у Західному регіоні.

Нагадаємо: «Нафтогаз» розпочав створення найбільшої в країні бази геологічних даних.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті