Ілон Маск запросив Путіна поспілкуватися в Clubhouse, Кремль збентежений

Ілон Маск запросив Путіна поспілкуватися в Clubhouse, Кремль збентежений

Пєсков повідомив, що вони будуть вивчати цю пропозицію

Ілон Маск запросив Путіна поспілкуватися в Clubhouse, Кремль збентежений
фото The Wall Street Journal

Засновник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск у своєму Twitter запросив російського президента Владіміра Путіна поговорити з ним в новій соцмережі Clubhouse. Секретар Путіна Дмитро Пєсков відреагуав, назвавши це цікавою пропозицією, пише ВВС.

«Ви б хотіли приєднатися до мене для проведення розмови в Clubhouse?» – написав Маск, затегавши офіційний акаунт Кремля в соцмережі.

У коментарях підприємець додав російською мовою: «Було б великою честю поговорити з вами».

Зазначається, що три години твіт Маска набрав 90 000 лайків.

Відповідь Кремля зʼявилася в понеділок.

«Ми спочатку хочемо розібратися. Ви знаєте, що безпосередньо президент Путін не використовує соціальні мережі. Особисто він їх не веде. Загалом, це, безумовно, дуже цікава пропозиція», – сказав Пєсков журналістам.

«Але нам потрібно якось зрозуміти, що мається на увазі, що пропонується. Тому спочатку перевіримо все це, а потім вже будемо реагувати», – пообіцяв представник Кремля.

Соціальна мережа Clubhouse була створена навесні 2020 року компанією Alpha Exploatation Co. і швидко набула популярності на тлі пандемії коронавірусу і карантинних обмежень.

Спілкування в соцмережі відбувається в форматі аудіоповідомлень, потрапити туди можна тільки на запрошення одного з учасників. Користувачі спілкуються в віртуальних тематичних «кімнатах», які вони створюють самі.

Зростанню популярності соцмережі посприяла участь знаменитостей: в бесідах через Clubhouse були помічені, зокрема, засновник Facebook Марк Цукерберг, актор Ештон Катчер та Ілон Маск.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті