Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Швеція вперше готова закрити ресторани, ТРЦ та тренажерні зали, щоб уникнути нової хвилі COVID

Швеція вперше готова закрити ресторани, ТРЦ та тренажерні зали, щоб уникнути нової хвилі COVID

Не виключено введення локдауну в певних частинах країни

Швеція вперше готова закрити ресторани, ТРЦ та тренажерні зали, щоб уникнути нової хвилі COVID
фото pixabay.com

Шведський уряд пропонує ввести жорсткі протиепідемічні заходи, щоб уникнути виникнення в країні третьої хвилі COVID-19. Як повідомляє SVT, заходи передбачають закриття таких об’єктів, як торгові центри, тренажерні зали, тематичні парки і ресторани. Водночас музеї та галереї можуть залишатися відкритими.

«Зниження поширення інфекції припинилось.Це турбує», – наголосила міністр соціальних справ Лена Халленгрен та додала, що існує значний ризик третьої хвилі коронавірусу.

За її словами, якщо число інфікованих продовжить зростати, уряд повинен мати можливість закрити всі види діяльності певного типу, такі як ресторани або магазини, по всій країні або в певному регіоні.

«Можливо, буде доречно закрити частину Швеції», – зазначила міністр.

Уряд також хоче надати муніципалітетам повноваження забороняти жителям перебувати в місцях з великим скупченням людей. За словами Халленгрен, штраф за порушення заборони становитиме 2000 шведських крон.

Музеї та художні галереї рекомендується відкривати безпечно. Операції повинні відповідати тим же правилам, що, наприклад, магазини і спортивні зали з 11 березня за пропозицією уряду. Багато з них вже частково відкриті, але тепер це стосується всіх музеїв і художніх галерей по всій країні.

Наразі триває період консультацій щодо нових пропозицій.

Нагадаємо: в листопаді Швеція, відома тим, що не впроваджувала ізоляцію під час першої хвилі пандемії коронавірусу, змінила тактику і ввела певні  карантинні заходи, оскільки друга хвиля інфекцій набрала обертів, збільшилася кількість госпіталізацій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті