Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
Білл Гейтс заявив, що не хоче витрачати гроші на польоти в космос

Білл Гейтс заявив, що не хоче витрачати гроші на польоти в космос

За його словами, і на Землі достатньо проблем, які треба вирішувати

Білл Гейтс заявив, що не хоче витрачати гроші на польоти в космос
фото Flickr

Співзасновник Microsoft мільярдер Білл Гейтс розповів, що не планує наслідувати приклад Ілона Маска і Джеффа Безоса і витрачати мільярди доларів на розвиток космічних технологій задля створення поселень на інших планетах, пише Business Insider, на яке посилається Forbes.

«Я не думаю, що ракети – це рішення. Але, можливо, я щось пропускаю», – заявив він у подкасті Sway журналістки Кари Свішер.

Гейтс зазначив, що прагне використовувати своє багатство і кошти заснованого ним фонду для вирішення проблем людства безпосередньо на Землі і не хоче купувати квиток для польоту в космос в якості туриста.

«Я не збираюся платити за це багато грошей, тому що на них мій фонд може купити вакцину від кору і за $1000 врятувати чиєсь життя», – заявив мільярдер. Він підкреслив, що в будь-якій справі перш за все думає: «Добре, але ж можна витратити ці $1000 на покупку вакцини від кору».

За словами Гейтса, при вирішенні проблем, пов'язаних зі зміною клімату та скороченням викидів, слід приділяти більше уваги галузям, які важко зробити більш екологічними, – наприклад, виробництву м'яса, сталі або цементу. У Tesla в боротьбі за екологію є великі успіхи, але досягнуті вони в «легких речах, таких як легкові автомобілі», зазначив мільярдер.

При цьому Гейтс підкреслив, що недооцінювати Ілона Маска – погана ідея.

«Те, що Ілон зробив з Tesla, – це один з найбільших внесків у боротьбу за збереження клімату в історії», – пояснив мільярдер.

Ілон Маск розраховує, що створені його компанією SpaceX ракети допоможуть переселити понад 1 млн осіб на Марс до 2050 року, щоб пережити апокаліпсис на Землі.

«Ми можемо змінити клімат на Марсі і зробити його більш схожим на земний», – заявив він в інтерв'ю Forbes в травні 2020 року.

«Марс, ми йдемо!» – написав Маск у Twitter в листопаді 2020-го після випробування прототипу космічного корабля Starship. Засновник SpaceX Ілон Маск вважає, що ракета Starship може вперше відправитися на Марс вже в 2024 році.

Між тим засновник Amazon Джеф Безос розраховує, що ракети його компанії Blue Origin дозволять створити базу на Місяці і космічні колонії, де зможуть проживати до 1 трлн людей. Політ ракети-носія New Shepard і космічного корабля з людьми на борту на Місяць запланований на квітень 2021 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті