Захворіло у світі
114,759,938
Померло у світі
2,549,457
Вилікувалось у світі
64,908,996
Захворіло в Україні
1,364,705
Померло в Україні
26,397
Вилікувалось в Україні
1,182,036
Суд повернув у держвласність п'ять будівель «Більшовика»

Суд повернув у держвласність п'ять будівель «Більшовика»

Це дасть змогу продати його дорожче під час приватизації

Суд повернув у держвласність п'ять будівель 	«Більшовика»
Фото: bankruptcy-ua.com

Касаційний господарський суд відхилив вимоги компанії «Агроміл Дистрибьюшн» та залишив у дії рішення суду попередньої інстанції про повернення в державну власність п'яти будівель Першого київського машинобудівного заводу ( «Більшовик»). Про це повідомляє пресслужба Фонду держмайна.

«Рішення суду має велике значення для приватизації підприємства: відновлення цілісності майнового комплексу гарантує продаж його за максимальною ціною на майбутньому аукціоні», – йдеться в повідомленні.

У ФДМ додають, що приватизація «Більшовика» може відбудуться вже в червні поточного року за умови розблокування великої приватизації Верховною Радою і затвердження Кабміном умов приватизації заводу.

Відчуження майна «Більшовика» і продаж будівель та торгах СЕТАМ відбулися в жовтні 2019 року. ФДМ відразу ж відсторонив від посади директора заводу і звернувся до суду з вимогою анулювати результати торгів.

У 2020 році ФДМ добився судового рішення про визнання торгів недійсними. Дане рішення було оскаржене покупцем майна, компанією Агроміл Дистрибьюшн у Касаційному госпсуді.

На даному етапі Національне антикорупційне бюро проводить процесуальне провадження в кримінальній справі про заподіяння державі збитків в особливо великому розмірі. Серед фігурантів справи підприємства «Агроміл Дистрибьюшн», ФК «Меридіан», колишнє керівництво «Більшовика» і працівники СЕТАМ.

У жовтні 2020 року повідомлялося, що аудитор з «великої четвірки» підготує до приватизації київський завод «Більшовик».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті