Олександр Залєтов очолив управління НБУ по нагляду за фінансовими компаніями

Олександр Залєтов очолив управління НБУ по нагляду за фінансовими компаніями

До цього він обіймав посаду віцепрезидента «Ліги страхових організацій України»

Олександр Залєтов очолив управління НБУ по нагляду за фінансовими компаніями
Фото: forinsurer.com

Олександр Залєтов очолив управління з нагляду за фінансовими компаніями Департаменту нагляду за ринком небанківських фінансових послуг Національного банку України (НБУ). Про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на джерело на ринку.

«Олександр Залєтов з 16 лютого 2021 року призначений на посаду керівника управління нагляду за фінансовими компаніями департаменту нагляду за ринком небанківських фінансових послуг НБУ», – повідомила пресслужба регулятора на запит агентства.

Залєтов на своїй сторінці у фейсбуці уточнив про початок роботи в управлінні з нагляду за фінансовими компаніями Департаменту НБУ з вівторка, 16 лютого.

Про роботу Залєтова в Нацбанку в зазначеній посаді також повідомляється в його декларації, розміщеній в Єдиному державному реєстрі декларацій.

Залєтов з лютого 2015 року по липень 2020 року працював членом комісії Нацкомфінпослуг, а з липня 2020 віцепрезидентом «Ліги страхових організацій України», займаючись питаннями законодавчого та нормативно-правового регулювання діяльності небанківських фінансових установ, а також розробкою стратегій і програм розвитку ринків фінансових послуг.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті