Канада заборонила круїзи до 2022 року, Аляска висловила своє обурення

Канада заборонила круїзи до 2022 року, Аляска висловила своє обурення

Через заборону найпівнічніший штат США втратить одне з основних джерел доходу

Канада заборонила круїзи до 2022 року, Аляска висловила своє обурення
фото Shutterstock

Популярні круїзи на Аляску уздовж живописного тихоокеанського узбережжя Канади стали черговою жертвою пандемії коронавірусу, що створило нове джерело непорозумінь між Канадою і США, пише Голос Америки.

Минулого тижня Міністерство транспорту Канади оголосило, що продовжує заборону на захід у канадські порти для пасажирських круїзних суден, що перевозять більш як 100 чоловік, до кінця лютого 2022 року.

Це рішення фактично скасувало сезон круїзів на Аляску і перекрило важливе джерело доходів для найбільш північного штату США.

Реакція Аляски була швидкою і передбачуваною. Двоє сенаторів і член Палати представників, що представляють штат, заявили, що рішення було прийнято довільно, без консультації або попереднього повідомлення.

У заяві законодавців також вказано, що влада Канади діяла без врахування інтересів Аляски або її економіки.

За даними Асоціації туристичної індустрії Аляски, в 2019 році на круїзи припадало 60% усіх відвідувачів штату.

Як повідомлялося, новий президент Джо Байден заморозив будівництво нафтопроводу з Канади Keystone XL, прем’єр Канади Джастін Трюдо може це оскаржити.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло