Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Дізнайтеся, як наймати найкращих спеціалістів на Ukrainian Gaming Week
Новини компаній

Дізнайтеся, як наймати найкращих спеціалістів на Ukrainian Gaming Week

 

Этот материал также доступен на русском This material is also available in English
Дізнайтеся, як наймати найкращих спеціалістів на Ukrainian Gaming Week

Лідер iGaming-індустрії – компанія Slotegrator – прочитає лекцію на заході UGW, який відбудеться в Києві 24 лютого. Учасники конференції зможуть дізнатися, як знаходити топспеціалістів зі всього світу.

У світлі легалізації грального бизнесу в Україні виставка UGW повністю присвячена питанням появи нової країни на iGaming-мапі. Як відомо, нові ринки – нові горизонти та нові можливості, а тому сотні учасників і партнерів відвідають захід і представлять свої новітні знахідки в рамках індустрії. Крім того, вони поділяться своїми думками щодо життєздатності та стійкості українського гемблінг-ринку, його ризиків і стратегій на шляху до успіху. 

На конференції 24 лютого в якості спікера виступить директор Slotegrator з персоналу Марина Запольська з презентацією на тему «У пошуках найкращих: як залучити професіоналів до гральної індустрії». Успішні проєкти – це, безумовно, заслуга кожного фахівця. Наприклад, у складному 2020 році команді Slotegrator з роботи з партнерами вдалося поповнити портфоліо компанії великими девелоперами та провайдерами – CT Gaming, Belatra, Skywind, Booming Games та іншими. 

Також на стенді B10 учасники виставки 23-24 березня зможуть поспілкуватися з менеджерами з продажу команди Slotegrator та ознайомитися з новими рішеннями та продуктами. 

Призначити зустріч з представниками компанії, щоб отримати поглиблені знання в рамках українського гемблінг-ринку та дізнатися усі подробиці про наші нові продукти та послуги, які стануть ключовими компонентами для успіху вашого бізнесу, а значить у підсумку – прибутковими, можна на сайті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті