Apple розробляє для айфона зовнішню батарею на магнітах за технологією MagSafe

Apple розробляє для айфона зовнішню батарею на магнітах за технологією MagSafe

Новий акумулятор знаходиться в розробці вже як мінімум рік

Apple розробляє для айфона зовнішню батарею на магнітах за технологією MagSafe
фото Apple

Компанія Apple розробляє новий зарядний пристрій для айфонів у вигляді батареї, яка кріпиться до задньої кришки за допомогою магнітів і працює за бездротовою технологією MagSafe. Якщо компанії вдасться вирішити проблеми з програмним забезпеченням, яке поки що погано працює з такою пристібною батареєю, вона зможе вивести на ринок проривний аксесуар, пише HighTech Plus з посиланням на The Verge.

Крім цього, в найближчі плани Apple не входить оснащення своїх телефонів функцією зворотної бездротової зарядки, повідомляє видання.

Новий акумулятор для айфонів знаходиться в розробці вже як мінімум рік, але, якщо вірити Bloomberg, він поки що не може позбутися проблеми з програмним забезпеченням, яке вважає, що елемент живлення перегрівається.

Компанія особливо обережна з анонсами зарядних пристроїв, після того як була змушена зняти з продажу килимок AirPower в 2019 році, через півтора року після того, як він був представлений. Технічні проблеми можуть означати, що новий аксесуар з'явиться пізніше або взагалі ніколи, попереджає The Verge.

Але якщо Apple знайде рішення, магнітний акумулятором може стати найновішим пристроєм в лінійці аксесуарів MagSafe для iPhone 12, які кріпляться на задній кришці телефону. У лінійці вже є шкіряний гаманець, до якого можна примагнітити айфон, і настінний тримач.

Також технологія MagSafe повернеться на ноутбуки Apple.

Крім нового акумулятора в компанії, за чутками, працюють над можливістю пристроїв Apple заряджати один одного. Ще в 2019 році планувалася поява навушників AirPods з бездротовою зарядкою від айфонів, але потім від цих планів відмовилися. У найближчому майбутньому поява такої технології малоймовірна, пише Bloomberg.

Як повідомлялося, Apple має секретну лабораторію, де розробляє AR-технологію.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло