Захворіло у світі
114,099,454
Померло у світі
2,531,489
Вилікувалось у світі
64,442,231
Захворіло в Україні
1,352,134
Померло в Україні
26,050
Вилікувалось в Україні
1,171,724
Шарій не прийшов до СБУ

Шарій не прийшов до СБУ

СБУ заявляє, що його неявку можна трактувати, як переховування від слідства

Шарій не прийшов до СБУ
фото: facebook.com/anatolijsharij

Служба безпеки України (СБУ) запросила Анатолія Шарія та його адвокатів 25 лютого ознайомитися з матеріалами провадження, які слугували для повідомлення йому підозри. Сьогодні Шарій не з'явився до правоохоронців для проведення слідчих дій. Про це повідомляється на сайті СБУ.

«Минулого вівторка Анатолію Шарію було повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України – ч. 1 ст. 111 «Державна зрада» та ч. 1 ст. 161 «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками». 22 лютого Анатолія Шарія було викликано для проведення слідчих дій за участю підозрюваного, він не з‘явився. Його неявку можна трактувати, як переховування від слідства», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, водночас клопотання адвоката В. Рибіна буде розглянуто та задоволено відповідно до вимог КПК України.

«І адвокат, і його підзахисний запрошуються 25 лютого 2021 року для ознайомлення з матеріалами провадження, які слугували для повідомлення підозри Анатолію Шарію», – зазначають в СБУ.

Шарій на своїй сторінці у фейсбуці заявив, що до СБУ прийшли його адвокати. 

Нагадаємо: СБУ оголосила про підозру Анатолію Шарію. На переконання слідчих, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті