Захворіло у світі
114,099,454
Померло у світі
2,531,489
Вилікувалось у світі
64,442,231
Захворіло в Україні
1,352,134
Померло в Україні
26,050
Вилікувалось в Україні
1,171,724
Фонд держмайна називає маніпуляцією звинувачення інвестора з Молдови в обмані

Фонд держмайна називає маніпуляцією звинувачення інвестора з Молдови в обмані

Фонд стверджує, що всі активи, які вказуються компанією-переможцем аукціону відсутніми – наявні

Фонд держмайна називає маніпуляцією звинувачення інвестора з Молдови в обмані
Марилівський спиртзавод
фото: privatization.gov.ua

Фонд держмайна (ФДМУ) провів огляд Марилівського МПД ДП «Укрспирт» та заявив про наявність «усіх без винятку» необоротних активів, у тому числі тих, які вказуються компанією-переможцем аукціону «СП Zernoff»  відсутніми та/або неідентифікованими. Про це повідомляється на сайті Фонду.

«Фонд держмайна розкрив всю інформацію про приватизаційні активи в онлайн та забезпечив рівний доступ до інформації про об’єкти приватизації за принципом «всі знають все». Надавалась можливість й фізичного доступу до об’єкту. Таким чином, кожен бажаючий мав можливість ознайомитися з даними про об’єкт та ухвалити зважене рішення про участь в аукціоні», – йдеться у позиції відомства.

Зазначається, що представники компанії звернулися до суду щодо, начебто, відсутності окремого обладнання та документації на Марилівському МПД ДП «Укрспирт».

«З метою захисту інтересів інвесторів 21 січня 2021 року «Укрспиртом» було проведено огляд території та активів Марилівського МПД ДП «Укрспирт». За результатами проведеного огляду підтверджено наявність на Марилівському МПД ДП «Укрспирт» усіх без винятку необоротних активів, у тому числі тих, які зазначаються відсутніми та/або неідентифікованими, а також підтверджено відповідність технічних площ будівель, заявлених до приватизації відповідним технічним документам», – наголосили у Фонді.

Разом із тим, ФДМУ зазначає, що «СП Zernoff», яке перемогло в аукціоні з приватизації Марилівського МПД та зберігання спирту ДП «Укрспирт», протягом 2-х місяців мало перерахувати кошти за придбаний лот. Проте на цю мить кошти за лот не сплачено.

«З огляду на вищезазначене, звернення компанії до суду може бути трактовано як спроба повернути гарантійний внесок та не сплачувати решту коштів, про що свідчить постійне відкладання інвестором моменту оплати коштів за актив. Фонд державного майна стоїть на стороні доброчесних інвесторів та захисті державних інтересів, а тому не допустить маніпуляції зі вже укладеними договорами та захищатиме інтереси держави у способи, передбачені законом», – додали у відомстві.

Нагадаємо: молдовський інвестор через суд призупинив купівлю українського спиртзаводу через відсутність обладнання. У ході огляду спиртзаводу з'ясувалося, що на підприємстві було відсутнє обладнання, а об'єкти нерухомості не відповідали опису.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті