На ОГХК претендують 13 потенційних інвесторів – голова ФДМУ

На ОГХК претендують 13 потенційних інвесторів – голова ФДМУ

Серед них відомі спеціалізовані компанії Австралії, Японії

На ОГХК претендують 13 потенційних інвесторів – голова ФДМУ
фото: photo.unian.ua

На АТ «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» (ОГХК) претендують 13 потенційних покупців із різних країн. Про це на пресконференції щодо публічного підписання меморандуму про співробітництво між Фондом держмайна та Ukraineinvest повідомив голова Фонду Дмитро Сенниченко, передає «Укрінформ».

«Є запити по об'єктах великої приватизації від міжнародних компаній. Напрацьовано багато інформації по кожному об'єкту великої приватизації, яка може застаріти й не бути актуальною, якщо нам не дадуть провести аукціон. По ОГХК радник має запити від 13 компаній, серед яких відомі спеціалізовані компанії Австралії, Японії», – розповів Сенниченко.

Він сподівається, що Верховна Рада підтримає у другому читанні законопроєкт про розблокування великої приватизації.

За його словами, стартова ціна АТ «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» (ОГХК) на приватизаційному конкурсі становитиме декілька мільярдів гривень.

«ОГХК – на фінальному етапі підготовки. Ми зробили всю підготовчу роботу і можемо виставити цей об'єкт на аукціон в першій половині цього року. Стартова ціна становитиме декілька мільярдів гривень», – додав голова Фонду держмайна.

Також Сенниченко зазначив, що до приватизації вже підготували, крім ОГХК, готель «Президент», завод «Більшовик», ОПЗ, Обленерго.

«Ми готові вже в першому півріччі цього року виставити два або три об'єкти на велику приватизацію, при умові якщо Верховна Рада зніме заборону на проведення аукціонів», – додав він.

Нагадаємо: у січні ОГКХ заявила про обшуки у головному офісі та на території Вільногірського гірничо-металургійного комбінату. Вони вважають, що спроба зриву приватизації пов’язана з попереднім менеджментом компанії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло