Захворіло у світі
114,099,454
Померло у світі
2,531,489
Вилікувалось у світі
64,442,231
Захворіло в Україні
1,352,134
Померло в Україні
26,050
Вилікувалось в Україні
1,171,724
Німецькі пивовари змушені виливати непродане пиво, тож просять підтримки в уряду

Німецькі пивовари змушені виливати непродане пиво, тож просять підтримки в уряду

Ринок розливного пива на межі катастрофи через закриття пивних закладів

Німецькі пивовари змушені виливати непродане пиво, тож просять підтримки в уряду
фото Shutterstock

Німецькі пивовари, які були змушені через зменшення попиту викидати непродане пиво, в зв’язку з цим у понеділок звернулися до уряду з проханням про фінансову допомогу, оскільки їх продажі суттєво впали через закриття пабів, пише Reuters.

Німецькі паби, готелі й ресторани були закриті з листопада в зв'язку з коронавірусним карантином в країні, це вже другий локдаун, який послідував за першим на початку минулого року.

Пивовари закликали уряд Німеччини надати пивоварним підприємствам допомогу, щоб допомогти галузі оговтатися від наслідків кризи. Уряд Німеччини надав фінансову допомогу пабам і барам, але не пивоварням.

«З тижня на тиждень все більше броварень, пивоварних пабів і оптових торговців стикаються з загрозою своєму існуванню – їм загрожує неплатоспроможність, причому не зі своєї вини», – йдеться у відкритому листі, який підписали 300 броварень і асоціацій пивоварів, включаючи Carlsberg Deutschland, підрозділ данської пивоварної компанії Carlsberg, Bitburger Braugruppe, Krombacher і Paulaner Brauerei.

«Через блокування і обвал ринку розливного пива пивоварні в один момент втратили значну частину своїх засобів до існування», – йдеться в листі.

«Акції вартістю один мільйон євро, термін придатності яких минув, довелося викинути», – наголошують вони.

Продажі пива в пляшках в магазинах «недостатні», щоб компенсувати втрачені продажі в готельному секторі і слабкий експорт, заявили пивоварні.

Нагадаємо, тим часом виробник чіпсів Walkers боротиметься зі змінами клімату за допомогою добрива з пива та чіпсів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті