Захворіло у світі
116,113,398
Померло у світі
2,581,237
Вилікувалось у світі
65,643,187
Захворіло в Україні
1,394,061
Померло в Україні
26,919
Вилікувалось в Україні
1,194,373
Суд не дав Трампу приховати свої податкові декларації

Суд не дав Трампу приховати свої податкові декларації

Експрезидент намагався оскаржити передачу фінансових документів прокурорам, Верховний суд відмовив

Суд не дав Трампу приховати свої податкові декларації
Дональд Трамп
фото www.flickr.com/photos/gageskidmore/30089650476

Верховний суд США відмовив експрезиденту Дональда Трампа, який намагався оскаржити дозвіл на передачу прокурорам його податкових декларацій та інших фінансових документів.

Як повідомляє DW, до цього суди нижчих інстанцій раніше вирішили, що фірма Mazars, яка займається бухгалтерською звітністю політика, повинна надати владі Нью-Йорка інформацію про фінансові операції Трампа. Однак він оскаржив вердикт.

Прокурор нью-йоркського округу Манхеттен Сайрус Венс домагається доступу до фінансових документів ексочільника Білого дому за 2011 – 2018 роки.

Венс розслідує можливе приховування платежів порноактриси Стефані Кліффорд, відомої під псевдонімом Stormy Daniels, і колишньої моделі Playboy Карен Макдугал, які заявляли про інтимний зв'язок з Трампом.

Нагадаємо: раніше цього місяця прокуратура округу Фултон (Джорджія, США) ініціювала кримінальне розслідування проти Трампа. Відомство взялось за перевірку спроби колишнього глави держави скасувати результати виборів у штаті, в тому числі дзвінок держсекретареві Джорджії Бреду Раффенспергеру.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті