Захворіло у світі
115,618,088
Померло у світі
2,569,422
Вилікувалось у світі
65,383,259
Захворіло в Україні
1,384,917
Померло в Україні
26,763
Вилікувалось в Україні
1,191,022
В Україні запис на вакцинацію проти COVID-19 буде доступний у застосунку «Дія»

В Україні запис на вакцинацію проти COVID-19 буде доступний у застосунку «Дія»

Громадяни зможуть записатися в пункт вакцинації, обравши місце, дату і час візиту

В Україні запис на вакцинацію проти COVID-19 буде доступний у застосунку 	«Дія»
Фото: pixabay.com

Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) створило електронний лист очікування вакцинації проти COVID-19, записатися в який можна буде через портал «Дія». Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я Ярослав Кучер під час пресбрифінгу.

«МОЗ спільно з Мінцифри створили послуги запису в лист очікування вакцинації проти COVID-19, який буде доступний у застосунку і на порталі «Дія». Кожен охочий матиме можливість із 1 березня потрапити в цей список. Зробити це можна буде також за допомогою контакт-центру Міністерства охорони здоров'я», – сказав він.

Кучер додав, що коли прийде відповідний етап згідно з дорожньою картою вакцинації, громадянам, які будуть в електронній черзі, запропонують записатися в пункт вакцинації, обравши місце, дату і час візиту. Це стосується українців віком від 18 до 59 років.

Заступник міністра також зазначив, що близько 40 компаній – медичних інформаційних систем оновлюють свій продукт для вакцинації. При цьому Кучер уточнив, що МОЗ почало розширювати потужності контакт-центру і контрактувати більшу кількість операторів.

30 січня Кабмін оприлюднив календарний план з безкоштовної вакцинації на 2021 рік. Перші 367 000 доз призначені для медиків стаціонарів та військових з зони ООС. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті