Захворіло у світі
115,222,221
Померло у світі
2,560,965
Вилікувалось у світі
65,176,260
Захворіло в Україні
1,374,762
Померло в Україні
26,591
Вилікувалось в Україні
1,186,873
Медведчук створив для трьох своїх заборонених каналів новий медіахолдинг

Медведчук створив для трьох своїх заборонених каналів новий медіахолдинг

Міністр культури вважає, що це не допоможе відновити трансляцію телеканалів

Медведчук створив для трьох своїх заборонених каналів новий медіахолдинг
фото УНІАН

Медіахолдинг «Новини», в який входять підсанкційні телеканали «112 Україна», ZIK і NewsOne, створив однойменне товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

Про це повідомив міністр культури і інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

«Заборонена «Трійка Медведчука», що називала себе «Медіахолдинг «Новини», натягнула нову маску. Створила ТОВ з такою ж назвою. Напевно, щоб РНБО і СБУ їх довго не шукали», – написав Ткаченко у своєму телеграм-каналі.

За його інформацією, нове ТОВ було зареєстровано 18 лютого – «буквально через два тижні після блокування цих антиукраїнських пропагандистських каналів в українському ефірі». Засновниками нового ТОВ є 100 чоловік, статутний капітал ТОВ «Медіахолдинг «Новини» – 100 гривень: «Кожен із засновників скинувся по гривні», – резюмував міністр.

«Схоже на те, що Медведчук і Ко шукають юридичні способи, аби знов запустити трансляцію кремлівської пропаганди в наш інформаційний простір. Проте, скільки нових ТОВок за 100 гривень не роби – суть не змінюється, а отже й увага з боку держави до їхньої «діяльності», – написав Ткаченко.

Він назвав це підприємство заздалегідь нерентабельним.

2 лютого президент України Володимир Зеленський ввів в дію рішення РНБО, яким фактично заблокував діяльність телеканалів «112 Україна», Newsone і ZIK, які пов'язують з Віктором Медведчуком.

Також повідомлялося, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення попросила Окружний адміністративний суд Києва скасувати ліцензію на мовлення телеканалу «112 Україна».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті