Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
ДАРТ, «Укравтодор» та інвестори курортів у Карпатах підписали меморандум про співробітництво

ДАРТ, «Укравтодор» та інвестори курортів у Карпатах підписали меморандум про співробітництво

Вони планують разом розвивати інфраструктуру Карпат

ДАРТ, «Укравтодор» та інвестори курортів у Карпатах підписали меморандум про співробітництво
Ранковий туман та вид на гори в Карпатах неподалік с. Вільшинки (Закарпатська обл.)
Фото: Немеш Янош/УНІАН

Голова Державного агентства розвитку туризму України (ДАРТ) Мар'яна Олеськів, Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор»), перший віцепрезидент холдингу OKKO Group Василь Даниляк, співвласник туристичного комплексу «Буковель» Олександр Шевченко, юридичний консультант компанії «Боржава Есет» Юрій Чижмарь під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура» підписали меморандум про співробітництво в розвитку інфраструктури Карпат. Про це повідомляє «Інтерфакс».

«Для нас дуже важлива співпраця з державою, оскільки інфраструктура навколо резорту дуже дорога, і без підтримки держави реалізувати це практично неможливо. Це стосується насамперед доріг, каналізації та водопостачання і, звісно ж, електрики», – прокоментував підписання документу Даниляк.

Чижмарь висловив сподівання, що, згідно з екологічними стандартами, розвиток інфраструктури в регіоні збільшить його інвестиційну привабливість.

«Ми, як інвестор «Буковелю», готові побудувати практично всю інфраструктуру для проведення Олімпіади-2030, спільно з партнерами побудувати об'єкти, які один одного доповнюватимуть, щоб Карпати стали різноманітним і привабливим регіоном для туристів усього світу», – додав Шевченко.

Нагадаємо: на Закарпаті хочуть побудувати гірськолижний туристичний кластер. Мета – заявка на проведення зимових Олімпійських ігор.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті